Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2014/2015 > Puchar CEV (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2014/2015>Puchar CEV (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Vojvodina Nowy Sad (SRB) Energy TI Diatec Trentino (ITA) 1:325:21, 21:25, 24:26, 18:25
OK Mladost Brcko (BiH) Maccabi Tel Aviv (ISR) 2:322:25, 25:18, 23:25, 25:19, 12:15
Partizan Vizura Belgrad (SRB) SCM Un. Craiova (ROU)3:225:18, 25:16, 21:25, 18:25, 15:12
Kecskemet RC (HUN) Dinamo Bukareszt (ROU) 2:322:25, 16:25, 25:21, 34:32, 9:15
Loimu Raisio (FIN) Volley Asse Lennik (BEL) 1:325:18, 20:25, 14:25, 18:25
Chmiprom Sumy (UKR) Lokomotiv Charków (UKR) 0:30:25, 0:25, 0:25
Dynamo Apeldoorn (NED) Biogas Volley Nafels (SUI)3:222:25, 27:25, 14:25, 25:19, 15:12
Stambuł BBSK (TUR) Volejbal Brno (CZE)3:123:25, 25:13, 25:10, 25:10
Fatra Zlin (SVK) Dinamo Moskwa (RUS) 0:314:25, 23:25, 20:25
Landstede Zwolle (NED) MOK Rovinj (CRO)3:025:20, 25:10, 25:16
Spacer's Toulouse VB (FRA) Dukla Liberec (CZE)3:025:18, 25:22, 25:13
TV Ingersoll Buhl (GER) Bigbank Tartu (EST)3:125:21, 25:19, 23:25, 25:19
MOK Jedinstvo Brcko (BIH) GFC Ajaccio (FRA) 0:320:25, 13:25, 16:25
CVC Gabrovo (BUL) Arkas Izmir (TUR) 0:313:25, 17:25, 11:25
VaLePa Sastamala (FIN) Selver Tallin (EST)3:025:20, 25:17, 25:19
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL) Tiikerit Kokkola (FIN)3:125:22, 25:22, 12:25, 25:21
Energy TI Diatec Trentino (ITA) Vojvodina Nowy Sad (SRB)3:025:23, 31:29, 25:20
Maccabi Tel Aviv (ISR) OK Mladost Brcko (BiH)3:224:26, 25:20, 25:19, 18:25, 15:12
SCM Un. Craiova (ROU) Partizan Vizura Belgrad (SRB)3:025:22, 25:21, 25:14
Dinamo Bukareszt (ROU) Kecskemet RC (HUN) 1:325:16, 23:25, 25:27, 23:25
Volley Asse Lennik (BEL) Loimu Raisio (FIN)3:025:17, 25:14, 25:13
Lokomotiv Charków (UKR) Chmiprom Sumy (UKR)3:025:0, 25:0, 25:0
Biogas Volley Nafels (SUI) Dynamo Apeldoorn (NED)3:225:23, 25:22, 16:25, 19:25, 15:5, 0:15
Volejbal Brno (CZE) Stambuł BBSK (TUR) 0:320:25, 21:25, 16:25
Dinamo Moskwa (RUS) Fatra Zlin (SVK)3:025:17, 25:13, 25:22
MOK Rovinj (CRO) Landstede Zwolle (NED) 0:317:25, 10:25, 14:25
Dukla Liberec (CZE) Spacer's Toulouse VB (FRA) 0:313:25, 22:25, 29:31
Bigbank Tartu (EST) TV Ingersoll Buhl (GER) 0:321:25, 17:25, 20:25
GFC Ajaccio (FRA) MOK Jedinstvo Brcko (BIH)3:025:16, 25:16, 25:13
Arkas Izmir (TUR) CVC Gabrovo (BUL)3:025:13, 25:16, 25:21
Selver Tallin (EST) VaLePa Sastamala (FIN) 1:325:23, 25:27, 23:25, 22:25
Tiikerit Kokkola (FIN) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (POL)3:231:29, 22:25, 28:30, 25:22, 15:13
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved