Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2014/2015 > Puchar CEV (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2014/2015>Puchar CEV (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Galatasaray Stambuł (TUR) Rocheville Le Canet (FRA)3:025:21, 25:20, 25:21
Olympiacos Pireus (GRE) VDK Gent Dames (BEL) 0:318:25, 19:25, 25:27
Dinamo Bukareszt (ROU) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (POL) 1:319:25, 17:25, 25:22, 22:25
Volley Koniz (SUI) CS Volei Alba Blaj (ROU)3:212:25, 15:25, 25:21, 25:23, 15:12
Hajfa VC (ISR) Beziers VB (FRA)3:223:25, 25:22, 20:25, 25:23, 15:13
Kralovo Pole Brno (CZE) ASKO Linz-Steg (AUT)3:118:25, 25:15, 25:20, 25:19
Dauphines Charleroi (BEL) Orbita Zaporoże (UKR)3:223:25, 25:23, 25:19, 25:22, 15:12
Naturhouse Ciudad de Logrono (ESP) Igtisadchi Baku (AZE)3:025:0, 25:0, 25:0
Chimik Jużnyj (UKR) Prosecco Doc-Imoco Conegliano (ITA) 1:322:25, 25:21, 20:25, 21:25
Branik Maribor (SLO) Sagres Neuchatel VC (SUI)3:225:19, 24:26, 26:24, 23:25, 15:10
SK UP Ołomuniec (CZE) Gea Happel Zoersel (BEL)3:225:21, 17:25, 25:16, 12:25, 15:6
PGE Atom Trefl Sopot (POL) Sewerdonczanka Sewerdoneck (UKR)3:025:0, 25:0, 25:0
Rote Raben Vilsbiburg (GER) (SRB) Lokomotiv Baku (AZE) 0:317:25, 24:26, 22:25
Calcit Kamnik (SLO) Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 0:316:25, 14:25, 16:25
ATSC Sparkasse Klagenfurt (AUT) HPK Hämeenlinna (FIN) 0:310:25, 14:25, 17:25
Igor Gorgonzola Novara (ITA) Dinamo Krasnodar (RUS) 1:325:20, 20:25, 19:25, 15:25
Rocheville Le Canet (FRA) Galatasaray Stambuł (TUR) 2:315:25, 21:25, 25:19, 25:13, 9:15
VDK Gent Dames (BEL) Olympiacos Pireus (GRE) 0:319:25, 21:25, 18:25, 0:15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (POL) Dinamo Bukareszt (ROU)3:219:25, 25:18, 25:15, 22:25, 15:4
CS Volei Alba Blaj (ROU) Volley Koniz (SUI)3:025:21, 25:19, 25:17
Beziers VB (FRA) Hajfa VC (ISR)3:025:19, 27:25, 25:16
ASKO Linz-Steg (AUT) Kralovo Pole Brno (CZE) 1:315:26, 18:25, 25:23, 25:27
Dauphines Charleroi (BEL) Orbita Zaporoże (UKR)3:225:20, 22:25, 25:21, 19:25, 15:7
Igtisadchi Baku (AZE) Naturhouse Ciudad de Logrono (ESP) 0:30:25, 0:25, 0:25
Prosecco Doc-Imoco Conegliano (ITA) Chimik Jużnyj (UKR)3:124:26, 25:23, 34:32, 25:23
Sagres Neuchatel VC (SUI) Branik Maribor (SLO) 2:318:25, 25:17, 25:17, 18:25, 7:15
Gea Happel Zoersel (BEL) SK UP Ołomuniec (CZE)3:123:25, 25:19, 25:22, 28:26
Sewerdonczanka Sewerdoneck (UKR) PGE Atom Trefl Sopot (POL) 0:30:25, 0:25, 0:25
Lokomotiv Baku (AZE) Rote Raben Vilsbiburg (GER) (SRB)3:125:22, 25:23, 22:25, 25:17
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Calcit Kamnik (SLO)3:125:21, 25:11, 27:25, 25:22
HPK Hämeenlinna (FIN) ATSC Sparkasse Klagenfurt (AUT)3:125:17, 25:19, 20:25, 25:18
Dinamo Krasnodar (RUS) Igor Gorgonzola Novara (ITA)3:225:21, 17:25, 27:25, 19:25, 15:8
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved