Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2013/2014 > Puchar CEV (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2013/2014>Puchar CEV (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Nantes Reze Metropole (FRA) Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) 1:322:25, 25:17, 18:25, 20:25
TV Ingersoll Buhl (GER) Landstede Zwolle (NED)3:125:20, 23:25, 25:16, 25:21
Amstetten Hypo No (AUT) Radnicki Kragujevac (SRB)3:227:25, 25:22, 18:25, 22:25, 15:13
PAOK Saloniki (GRE) Mladost Marina Kastela (CRO)3:025:17, 25:14, 25:20
Maliye Milli Piyango Ankara (TUR) Lokomotiv Charków (UKR) 2:316:25, 25:19, 25:19, 20:25, 8:15
Tiikerit Kokkola (FIN) MOK Djerdap Kladovo (SRB)3:225:18, 23:25, 25:17, 23:25, 15:10
Volley Team Bratysława (SVK) CVC Gabrovo (BUL) 0:321:25, 15:25, 15:25
Prefaxis Menen (BEL) hotVolleys Wiedeń (AUT)3:224:26, 21:25, 25:19, 25:12, 15:11
Volei Municipal Zalau (ROU) Gubernia Niżnyj Nowogrod (RUS) 0:320:25, 22:25, 18:25
Selver Tallinn (EST) Dukla Liberec (CZE) 0:320:25, 17:25, 18:25
SCM Craiova (ROU) FirmX Orion Doetinchem (NED)3:025:17, 25:19, 25:20
Arago de Sete (FRA) Mursa Osijek (CRO)3:025:16, 25:8, 25:18
Generali Unterhaching (GER) Precura Antwerpia (BEL)3:218:25, 25:18, 25:16, 22:25, 15:12
CAI Teruel (ESP) Crimsoda Krasnopieriekopsk (UKR)3:027:25, 25:16, 26:24
Volley Amriswil (SUI) Volejbal Brno (CZE)3:025:23, 25:19, 25:23
PGE Skra Bełchatów (POL) Ethnikos Alexandroupolis (GRE)3:123:25, 25:18, 25:18, 25:17
Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) Nantes Reze Metropole (FRA)3:025:21, 25:21, 25:21
Landstede Zwolle (NED) TV Ingersoll Buhl (GER)3:225:20, 25:22, 22:25, 26:28, 17:15
Radnicki Kragujevac (SRB) Amstetten Hypo No (AUT)3:025:20, 25:23, 25:23
Mladost Marina Kastela (CRO) PAOK Saloniki (GRE) 1:316:25, 25:19, 19:25, 26:28
Lokomotiv Charków (UKR) Maliye Milli Piyango Ankara (TUR) 2:330:28, 22:25, 25:17, 23:25, 13:15, 0:15
MOK Djerdap Kladovo (SRB) Tiikerit Kokkola (FIN)3:225:23, 20:25, 25:18, 20:25, 15:10, 0:8
CVC Gabrovo (BUL) Volley Team Bratysława (SVK)3:025:20, 25:17, 25:21
hotVolleys Wiedeń (AUT) Prefaxis Menen (BEL) 1:328:30, 18:25, 27:25, 26:28
Gubernia Niżnyj Nowogrod (RUS) Volei Municipal Zalau (ROU)3:125:19, 23:25, 25:21, 25:20
Dukla Liberec (CZE) Selver Tallinn (EST)3:025:16, 25:20, 25:18
FirmX Orion Doetinchem (NED) SCM Craiova (ROU) 0:323:25, 21:25, 22:25
Mursa Osijek (CRO) Arago de Sete (FRA) 0:312:25, 21:25, 22:25
Precura Antwerpia (BEL) Generali Unterhaching (GER) 0:322:25, 23:25, 16:25
Crimsoda Krasnopieriekopsk (UKR) CAI Teruel (ESP) 2:315:25, 34:32, 20:25, 25:19, 13:15
Volejbal Brno (CZE) Volley Amriswil (SUI)3:025:23, 25:16, 25:21, 0:17
Ethnikos Alexandroupolis (GRE) PGE Skra Bełchatów (POL) 0:311:25, 15:25, 23:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved