Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2013/2014 > Puchar CEV (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2013/2014>Puchar CEV (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Bursa BBSK (TUR) Fenerbahce SK Stambuł (TUR) 0:320:25, 19:25, 13:25
Irmato Weert (NED) Orbita-ZTMC-ZNU Zaporoże (UKR) 1:325:18, 11:25, 13:25, 13:25
Kanti Schaffhausen (SUI) LP Salo (FIN) 0:319:25, 18:25, 8:25
Rote Raben Vilsbiburg (GER) ZOK Jedinstvo Brcko (BIH)3:125:20, 23:25, 25:14, 25:18
Lokomotiv Baku (AZE) Kralovo Pole Brno (CZE)3:025:20, 25:12, 25:17
Hapoel Kvar Saba (ISR) OK Porec (CRO)3:125:21, 24:26, 25:22, 25:18
AEK Ateny (GRE) SVS Post Schwechat (AUT)3:225:21, 25:20, 22:25, 21:25, 15:8
Haifa Volleyball (ISR) Polski Cukier Fakro Muszyna (POL) 1:318:25, 13:25, 25:22, 9:25
ASPTT Mulhouse (FRA) BKS Aluprof Bielsko-Biała (POL)3:025:21, 25:20, 25:11
Olympiacos Pireus (GRE) SF Paris Saint Cloud (FRA)3:025:23, 29:27, 26:24
VC Oudegem (BEL) Chimik Jużnyj (UKR) 2:326:28, 25:23, 15:25, 25:23, 13:15
Volei 2004 Constanta (ROU) Atlant Baranowicze (BLR) 0:323:25, 12:25, 12:25
Partizan Vizura Belgrad (SRB) Azerrail Baku (AZE)3:225:20, 25:15, 18:25, 22:25, 16:14
SK UP Ołomuniec (CZE) Asko Linz-Steg (AUT)3:025:10, 25:13, 25:12
Nova KBM Branik Maribor (SLO) Volley Koniz (SUI) 1:312:25, 23:25, 25:16, 27:29
Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) Asterix Kieldrecht (BEL)3:025:10, 25:21, 25:23
Fenerbahce SK Stambuł (TUR) Bursa BBSK (TUR)3:025:12, 25:18, 25:21
Orbita-ZTMC-ZNU Zaporoże (UKR) Irmato Weert (NED) 2:320:25, 25:14, 24:26, 25:21, 13:15
LP Salo (FIN) Kanti Schaffhausen (SUI)3:225:11, 23:25, 25:21, 23:25, 15:10
ZOK Jedinstvo Brcko (BIH) Rote Raben Vilsbiburg (GER) 0:316:25, 10:25, 17:25
Kralovo Pole Brno (CZE) Lokomotiv Baku (AZE) 0:321:25, 22:25, 20:25
OK Porec (CRO) Hapoel Kvar Saba (ISR) 2:325:16, 21:25, 25:12, 20:25, 12:15
SVS Post Schwechat (AUT) AEK Ateny (GRE)3:125:23, 23:25, 25:12, 25:15
Polski Cukier Fakro Muszyna (POL) Haifa Volleyball (ISR)3:025:16, 25:12, 25:15
BKS Aluprof Bielsko-Biała (POL) ASPTT Mulhouse (FRA)3:025:18, 25:17, 26:24, 0:15
SF Paris Saint Cloud (FRA) Olympiacos Pireus (GRE) 1:323:25, 25:18, 25:27, 24:26
Chimik Jużnyj (UKR) VC Oudegem (BEL)3:123:25, 25:11, 25:16, 25:20
Atlant Baranowicze (BLR) Volei 2004 Constanta (ROU)3:025:5, 25:12, 25:10
Azerrail Baku (AZE) Partizan Vizura Belgrad (SRB)3:125:9, 21:25, 25:17, 25:19
Asko Linz-Steg (AUT) SK UP Ołomuniec (CZE) 0:320:25, 10:25, 18:25
Volley Koniz (SUI) Nova KBM Branik Maribor (SLO)3:025:18, 25:20, 25:19
Asterix Kieldrecht (BEL) Urałoczka-NTMK Jekaterinburg (RUS) 1:311:25, 23:25, 25:23, 19:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved