Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2013/2014 > Challenge Cup (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2013/2014>Challenge Cup (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Andreoli Latina (ITA) Precura Antwerpia (BEL)3:026:24, 25:19, 27:25
Parnu VK (EST) Volley Team Bratysława (SVK)3:025:0, 25:0, 25:0
Holding Graz (AUT) Selver Tallinn (EST) 2:322:25, 23:25, 25:23, 26:24, 14:16
Amstetten Hypo No (AUT) Calcit Kamnik (SLO) 0:313:25, 14:25, 26:28
Istambuł BBSK (TUR) Mladost Marina Kastela (CRO)3:025:0, 25:0, 25:0
hotVolleys Wiedeń (AUT) TV Schönenwerd (SUI)3:025:18, 25:23, 27:25
Ethnikos Alexandroupolis (GRE) Kommunalnik Grodno (BLR)3:125:22, 26:24, 20:25, 31:29
Volejbal Brno (CZE) Euphony Asse Lennik (BEL) 2:317:25, 25:20, 27:25, 18:25, 8:15
Fakieł Nowyj Urengoj (RUS) Nantes Reze Metropole (FRA)3:219:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:12
Tiikerit Kokkola (FIN) Mladost Brcko (BIH)3:025:20, 25:13, 25:14
Volei Municipal Zalau (ROU) Crvena Zvezda Belgrad (SRB)3:025:21, 25:21, 25:20
Crimsoda Krasnopieriekopsk (UKR) Chaumont VB 52 (FRA) 2:326:28, 27:25, 22:25, 25:18, 13:15
FirmX Orion Doetinchem (NED) Szachcior Soligorsk (BLR) 1:323:25, 18:25, 25:20, 19:25
Landstede Zwolle (NED) Stroitiel Mińsk (BLR) 0:319:25, 19:25, 12:25
Mursa Osijek (CRO) VaLePa Sastamala (FIN) 0:316:25, 19:25, 16:25
Lokomotiv Charków (UKR) Fenerbahce Stambuł (TUR)3:225:16, 18:25, 17:25, 25:22, 15:6
Precura Antwerpia (BEL) Andreoli Latina (ITA)3:027:25, 25:22, 25:16, 0:15
Volley Team Bratysława (SVK) Parnu VK (EST) 0:30:25, 0:25, 0:25
Selver Tallinn (EST) Holding Graz (AUT)3:025:14, 25:21, 25:11
Calcit Kamnik (SLO) Amstetten Hypo No (AUT)3:025:18, 25:20, 25:22
Mladost Marina Kastela (CRO) Istambuł BBSK (TUR) 0:313:25, 20:25, 21:25
TV Schönenwerd (SUI) hotVolleys Wiedeń (AUT)3:217:25, 22:25, 25:15, 25:19, 15:11
Kommunalnik Grodno (BLR) Ethnikos Alexandroupolis (GRE)3:226:24, 25:17, 19:25, 14:25, 15:12
Euphony Asse Lennik (BEL) Volejbal Brno (CZE)3:225:27, 30:32, 25:17, 25:11, 15:9
Nantes Reze Metropole (FRA) Fakieł Nowyj Urengoj (RUS)3:125:21, 25:23, 22:25, 25:12
Mladost Brcko (BIH) Tiikerit Kokkola (FIN) 0:326:28, 22:25, 22:25
Crvena Zvezda Belgrad (SRB) Volei Municipal Zalau (ROU)3:025:13, 26:24, 25:22, 0:11
Chaumont VB 52 (FRA) Crimsoda Krasnopieriekopsk (UKR)3:025:23, 25:22, 25:14
Szachcior Soligorsk (BLR) FirmX Orion Doetinchem (NED)3:025:23, 25:18, 25:17
Stroitiel Mińsk (BLR) Landstede Zwolle (NED)3:225:13, 23:25, 25:21, 17:25, 16:14
VaLePa Sastamala (FIN) Mursa Osijek (CRO)3:025:15, 25:16, 25:11
Fenerbahce Stambuł (TUR) Lokomotiv Charków (UKR)3:125:21, 23:25, 25:16, 25:19
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved