Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2013/2014 > Challenge Cup (K) > Runda II

Europejskie puchary>sezon 2013/2014>Challenge Cup (K) > Runda II

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Zariecze Odińcowo (RUS) wolny los
Slavia EU Bratysława (SVK) VC Mamer (LUX)3:025:7, 25:19, 25:12
Apollon Limassol (CYP) Sliedrecht Sport (NED) 1:319:25, 15:25, 25:21, 19:25
TSV Hartberg (AUT) Teva Gödöllői (HUN) 1:325:23, 19:25, 19:25, 13:25
Aurubis Hamburg (GER) Doprastav Bratysława (SVK)3:225:17, 23:25, 22:25, 25:18, 15:10
Calcit Kamnik (SLO) VFM Franches-Montagnes (SUI)3:225:23, 21:25, 21:25, 25:17, 15:13
RSR Walfer (LUX) Anorthosis Famagusta (CYP)3:025:17, 25:18, 25:21
CSU Targu Mures (ROU) wolny los
Impel Wrocław (POL) wolny los
OK Gacko (BIH) Hermes Oostende (BEL) 0:318:25, 17:25, 20:25
OPE Rethymno (GRE) Stod Volley Steinkjer (NOR)3:225:23, 20:25, 25:22, 17:25, 15:8
Sagres Neuchatel (SUI) Alterno Apeldoorn (NED) 2:316:25, 25:17, 36:34, 16:25, 11:15
Dauphines Charleroi (BEL) Besiktas Stambuł (TUR) 0:317:25, 18:25, 18:25
Vasas-Obuda Budapeszt (HUN) LP Kangasala (FIN)3:025:16, 25:20, 25:17
Minczanka Mińsk (BLR) TI-Meraner Innsbruck (AUT)3:025:19, 25:21, 25:16
Rocheville Le Cannet (FRA) wolny los
wolny los Zariecze Odińcowo (RUS)
VC Mamer (LUX) Slavia EU Bratysława (SVK) 0:320:25, 19:25, 9:25
Sliedrecht Sport (NED) Apollon Limassol (CYP)3:025:5, 25:18, 26:24
Teva Gödöllői (HUN) TSV Hartberg (AUT)3:025:18, 25:15, 25:18
Doprastav Bratysława (SVK) Aurubis Hamburg (GER) 1:325:22, 17:25, 23:25, 16:25
VFM Franches-Montagnes (SUI) Calcit Kamnik (SLO) 1:311:25, 14:25, 26:24, 23:25
Anorthosis Famagusta (CYP) RSR Walfer (LUX) 1:325:19, 10:25, 21:25, 22:25
wolny los CSU Targu Mures (ROU)
wolny los Impel Wrocław (POL)
Hermes Oostende (BEL) OK Gacko (BIH)3:025:10, 25:18, 25:17
Stod Volley Steinkjer (NOR) OPE Rethymno (GRE)3:025:0, 25:0, 25:0
Alterno Apeldoorn (NED) Sagres Neuchatel (SUI) 0:320:25, 21:25, 19:25
Besiktas Stambuł (TUR) Dauphines Charleroi (BEL)3:025:19, 25:13, 25:19
LP Kangasala (FIN) Vasas-Obuda Budapeszt (HUN) 1:325:21, 17:25, 20:25, 23:25
TI-Meraner Innsbruck (AUT) Minczanka Mińsk (BLR) 0:323:25, 10:25, 19:25
wolny los Rocheville Le Cannet (FRA)
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved