Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2012/2013 > Challenge Cup (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2012/2013>Challenge Cup (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
CSKA Sofia (BUL) Dukla Liberec (CZE) 0:323:25, 20:25, 17:25
Unirea DEJ (ROU) Vojvodina NS Seme Nowy Sad (SRB) 2:325:19, 22:25, 25:22, 19:25, 8:15
Hurrikaani Loimaa (FIN) Mladost Marina Kastela (CRO)3:125:12, 21:25, 29:27, 25:13
Maccabi Tel-Aviv (ISR) Union Reiffeisen Arbesbach (AUT)3:128:26, 20:25, 25:18, 25:14
Stroitiel Mińsk (BLR) Dinamo Bukareszt (ROU)3:025:21, 25:20, 20:17
Olympiakos Pireus (GRE) Lewski Sofia (BUL)3:125:22, 18:25, 25:21, 25:23
Selver Tallinn (EST) Copra Elior Piacenza (ITA) 0:317:25, 18:25, 22:25
Chenois Genewa (SUI) CPC Gabrowo (BUL) 1:324:26, 26:24, 25:27, 17:25
Radnicki Kragujevac (SRB) Orion Doetinchem (NED)3:125:19, 25:22, 32:34, 25:15
Prefaxis Menen (BEL) Kakanj (BIH)3:025:21, 25:14, 25:17
Moerser SC (GER) Chemes Humenne (SVK)3:025:21, 25:14, 25:22
Delecta Bydgoszcz (POL) Hapoel Mate Asher (ISR)3:025:12, 25:15, 25:9
Kommunalnik Grodno (BLR) Aris Saloniki (GRE)3:126:24, 11:25, 25:21, 25:19
Rennes Volley 35 (FRA) Ural Ufa (RUS) 0:322:25, 22:25, 21:25
Galatasaray Stambuł (TUR) Volley Amriswil (SUI)3:025:22, 25:14, 25:16
En Gas&Oil Lugano (SUI) Pokka AE Karava (CYP)3:117:25, 25:23, 25:22, 25:22
Dukla Liberec (CZE) CSKA Sofia (BUL)3:025:20, 25:21, 25:18
Vojvodina NS Seme Nowy Sad (SRB) Unirea DEJ (ROU)3:119:25, 25:19, 25:22, 25:21
Mladost Marina Kastela (CRO) Hurrikaani Loimaa (FIN) 1:315:25, 25:21, 20:25, 14:25
Union Reiffeisen Arbesbach (AUT) Maccabi Tel-Aviv (ISR) 2:326:24, 25:15, 15:25, 22:25, 12:15
Dinamo Bukareszt (ROU) Stroitiel Mińsk (BLR) 0:317:25, 20:25, 16:25
Lewski Sofia (BUL) Olympiakos Pireus (GRE) 0:30:0
Copra Elior Piacenza (ITA) Selver Tallinn (EST)3:025:20, 25:19, 25:22
CPC Gabrowo (BUL) Chenois Genewa (SUI)3:025:19, 26:24, 25:16
Orion Doetinchem (NED) Radnicki Kragujevac (SRB) 1:323:25, 22:25, 25:21, 18:25
Kakanj (BIH) Prefaxis Menen (BEL)3:225:23, 15:25, 22:25, 25:22, 15:13, 0:9
Chemes Humenne (SVK) Moerser SC (GER) 0:317:25, 18:25, 21:25
Delecta Bydgoszcz (POL) Hapoel Mate Asher (ISR)3:025:17, 25:21, 25:18
Aris Saloniki (GRE) Kommunalnik Grodno (BLR) 2:325:15, 21:25, 25:15, 22:25, 14:16
Ural Ufa (RUS) Rennes Volley 35 (FRA)3:125:16, 25:21, 19:25, 25:17
Volley Amriswil (SUI) Galatasaray Stambuł (TUR) 1:319:25, 16:25, 25:14, 25:27
Pokka AE Karava (CYP) En Gas&Oil Lugano (SUI) 0:313:25, 20:25, 23:25
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved