Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2012/2013 > Challenge Cup (K) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2012/2013>Challenge Cup (K) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Universal Modena (ITA) Nova KBM Branik Maribor (SLO)3:025:12, 25:22, 25:15
Ilbank SC Ankara (TUR) SK UP Ołomuniec (CZE)3:125:18, 19:25, 25:23, 25:13
Doprastav Bratysława (SVK) Kralovo Pole Brno (CZE)3:025:20, 25:21, 25:19
TED Ankara Kolejliler (TUR) Dinamo Krasnodar (RUS) 0:319:25, 21:25, 28:30
Chimik Jużnyj (UKR) Gent Dames (BEL)3:025:16, 25:16, 25:18
AZS Białystok (POL) Olympiakos Pireus (GRE)3:025:21, 25:15, 25:21
Calcit Kamnik (SLO) Irmato Weert (NED)3:121:11, 18:25, 25:18, 25:22
Peelpush Meijel (NED) LP Salo (FIN) 2:317:25, 25:20, 21:25, 25:23, 8:15
Rocheville Le Cannet (FRA) AEK Ateny (GRE)3:225:19, 21:25, 22:25, 25:17, 15:13
Kolubara Lazarevac (SRB) Tent Obrenovac (SRB)3:223:25, 23:25, 25:21, 25:22, 15:9
Apollon Limassol (CYP) Rebecchin.Maccenica Piacenza (ITA) 0:310:25, 16:25, 12:25
AEL Limassol (CYP) Minatori Rreshen (ALB)3:025:0, 25:0, 25:0
Sliedrecht Sport (NED) CSM Bukareszt (ROU) 0:323:25, 12:25, 22:25
Jedinstvo Brcko (BIH) Stod Volley Steinkjer (NOR)3:025:12, 25:17, 28:26
ZOK Rijeka (CRO) Aurubis Hamburg (GER) 2:330:28, 25:23, 18:25, 19:25, 9:15
ZOK Split 1700 (CRO) Hapoel Kfar-Saba (ISR) 0:311:25, 12:25, 10:25
Nova KBM Branik Maribor (SLO) Universal Modena (ITA) 1:317:25, 26:24, 23:25, 14:25
SK UP Ołomuniec (CZE) Ilbank SC Ankara (TUR) 1:319:25, 21:25, 25:19, 22:25
Kralovo Pole Brno (CZE) Doprastav Bratysława (SVK) 1:319:25, 25:20, 23:25, 21:25
Dinamo Krasnodar (RUS) TED Ankara Kolejliler (TUR)3:125:11, 25:21, 22:25, 25:11
Gent Dames (BEL) Chimik Jużnyj (UKR) 0:325:27, 22:25, 20:25
Olympiakos Pireus (GRE) AZS Białystok (POL)3:025:16, 25:19, 25:18, 0:15
Irmato Weert (NED) Calcit Kamnik (SLO)3:122:25, 26:24, 25:22, 25:18
LP Salo (FIN) Peelpush Meijel (NED)3:121:25, 25:20, 25:19, 25:18
AEK Ateny (GRE) Rocheville Le Cannet (FRA) 1:323:25, 25:21, 17:25, 17:25
Tent Obrenovac (SRB) Kolubara Lazarevac (SRB) 1:325:23, 28:30, 21:25, 22:25
Rebecchin.Maccenica Piacenza (ITA) Apollon Limassol (CYP)3:025:8, 25:13, 25:4
Minatori Rreshen (ALB) AEL Limassol (CYP) 0:30:25, 0:25, 0:25
CSM Bukareszt (ROU) Sliedrecht Sport (NED)3:025:21, 25:18, 25:19
Stod Volley Steinkjer (NOR) Jedinstvo Brcko (BIH)3:225:19, 22:25, 23:25, 25:15, 15:10, 0:13
Aurubis Hamburg (GER) ZOK Rijeka (CRO)3:025:21, 25:22, 25:17
Hapoel Kfar-Saba (ISR) ZOK Split 1700 (CRO)3:025:10, 25:11, 25:18
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved