Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Wyniki > Europejskie puchary > sezon 2008/2009 > Puchar CEV (M) > 1/16 finału

Europejskie puchary>sezon 2008/2009>Puchar CEV (M) > 1/16 finału

gospodarzgośćwynikwyniki setów
Olympiacos Pireus (GRE) Jastrzębski Węgiel (POL)3:218:25, 25:21, 25:23, 21:25, 15:7
Tomis Constanta (ROU) Hypo Tirol Innsbruck (AUT)3:218:25, 20:25, 25:18, 29:27, 21:19
Salonit Anhovo Kanal (SLO) Pielaveden Sampo Pielavesi (FIN) 2:325:22, 13:25, 26:24, 24:26, 12:15
Anorthosis Famagusta (CYP) Stade Poitevin Poitiers (FRA) 2:325:21, 25:27, 25:21, 16:25, 9:15
Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) AS Cannes (FRA) 2:320:25, 25:15, 25:17, 21:25, 11:15
LPS Piatra Neamt (ROU) Radnicki Kombank Kragujevac (SRB) 2:325:22, 17:25, 25:19, 20:25, 12:15
Dukla Liberec (CZE) Dunaferr Dunaujvaros (HUN)3:025:21, 25:15, 29:27
Budvanska Rivijera (MNE) Sartorius Asse Lennik (BEL)3:025:16, 25:16, 25:18
SSC Berlin (GER) GC Lamia (GRE)3:125:16, 28:26, 23:25, 25:22
Rabotnicki Fersped Skopje (MKD) Ortec Rotterdam Nesselande (NED) 0:319:25, 22:25, 19:25
Perungan Pojat Rovaniemi (FIN) Kometa Kaposvar (HUN)3:025:18, 25:19, 25:20
Lokomotiv Biełgorod (RUS) AZS Olsztyn (POL)3:025:23, 25:17, 25:22
Unicaja Arukasur Almeria (ESP) Lausanne UC (SUI)3:226:24, 25:21, 16:25, 23:25, 15:7
TV Amriswil (SUI) Halbank Ankara (TUR) 0:317:25, 21:25, 21:25
Buducnost Bodgorica Banka (MNE) Handelsgids Averbode (BEL)3:025:0, 25:0, 25:0
Arona Tenerife Sur (ESP) Lokomotiv Nowosybirsk (RUS) 0:314:25, 20:25, 23:25
Jastrzębski Węgiel (POL) Olympiacos Pireus (GRE) 1:320:25, 16:25, 25:18, 19:25
Hypo Tirol Innsbruck (AUT) Tomis Constanta (ROU)3:125:20, 22:25, 25:20, 25:22
Pielaveden Sampo Pielavesi (FIN) Salonit Anhovo Kanal (SLO)3:025:19, 25:13, 25:19
Stade Poitevin Poitiers (FRA) Anorthosis Famagusta (CYP)3:125:19, 25:22, 20:25, 25:20
AS Cannes (FRA) Bre Banca Lannutti Cuneo (ITA) 2:323:25, 25:16, 22:25, 25:17, 6:15, 0:15
Radnicki Kombank Kragujevac (SRB) LPS Piatra Neamt (ROU)3:025:17, 25:15, 25:16
Dunaferr Dunaujvaros (HUN) Dukla Liberec (CZE) 0:318:25, 12:25, 18:25
Sartorius Asse Lennik (BEL) Budvanska Rivijera (MNE) 1:316:25, 25:23, 22:25, 23:25
GC Lamia (GRE) SSC Berlin (GER)3:123:25, 25:14, 25:17, 32:30, 0:11
Ortec Rotterdam Nesselande (NED) Rabotnicki Fersped Skopje (MKD)3:025:16, 28:26, 25:22
Kometa Kaposvar (HUN) Perungan Pojat Rovaniemi (FIN)3:223:25, 22:25, 25:17, 25:15, 15:10
AZS Olsztyn (POL) Lokomotiv Biełgorod (RUS) 0:317:25, 13:25, 22:25
Lausanne UC (SUI) Unicaja Arukasur Almeria (ESP) 1:322:25, 25:19, 16:25, 17:25
Halbank Ankara (TUR) TV Amriswil (SUI)3:225:23, 23:25, 22:25, 25:23, 15:4
Handelsgids Averbode (BEL) Buducnost Bodgorica Banka (MNE) 0:30:25, 0:25, 0:25
Lokomotiv Nowosybirsk (RUS) Arona Tenerife Sur (ESP)3:225:22, 22:25, 14:25, 28:26, 15:9
Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved