Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Zenit Kazań z nowym środkowym

Zenit Kazań z nowym środkowym

fot. Katarzyna Antczak

Zenit Kazań ogłosił pozyskanie kolejnego siatkarza na sezon 2021/22. Po Micah Christensonie nowym nabytkiem dziesięciokrotnego mistrza Rosji jest środkowy Dmitrij Szczerbinin.

Dmitrij Szczerbinin urodził się w 1989 roku. Był zawodnikiem klubów Dinamo Moskwa (2007–19) oraz Lokomotiwu Nowosybirsk (2019–21), z którym wywalczył tytuł mistrza Rosji (2020). W zakończonym niedawno sezonie zajął z ekipą z Nowosybirska trzecie miejsce w Superlidze.Występował też w reprezentacji Rosji, dla której zagrał 52 mecze. Był w drużynie, która w 2011 roku wygrała rozgrywki Ligi Światowej. Grał m.in. w mistrzostwach świata 2010 i Pucharze Świata 2019. W reprezentacji studentów dwukrotnie wygrał Uniwersjadę (2009, 2013).

Więcej w serwisie Polsatu Sport.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę