Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT Apeldoorn: Polki grają dalej

WT Apeldoorn: Polki grają dalej

fot. facebook

W drugich meczach fazy grupowej turnieju z cyklu World Tour w Apeldoorn Polki grały ze zmiennym szczęściem. Gładką porażkę poniosły Marta Łodej i Melania Marcinowska, za to wygraną na koncie zanotowały Agata Ceynowa i Julia Kielak. Obie polskie pary grają dalej.

W drugim meczu w fazie grupowej Marta Łodej i Melania Marcinowska zmierzyły się ze szwajcarskim duetem – Zobrist/Bentele. Biało-czerwone ani w pierwszym, ani w drugim secie nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Rywalki kontrolowały boiskowe wydarzenia, dominowały na siatce i korzystały z błędów Polek. Te nie potrafiły zdobywać seriami punktów, w efekcie przegrały odpowiednio do 10 i 12. Ta porażka oznacza, że nie znalazły się bezpośrednio w ćwierćfinale.Z kolei Agata Ceynowa i Julia Kielak w drugim swoim meczu grupowym walczyły o pozostanie w turnieju. Ich przeciwniczkami były przedstawicielki Islandii – Gretarsdottir/Vigfusdottir. Polki bardzo dobrze zaprezentowały się w tym pojedynku. Zarówno w pierwszym, jak i drugim secie biało-czerwone dyktowały warunki gry. Lepiej prezentowały się na siatce, wykorzystywały większość okazji na zdobywanie punktów. To owocowało przewagą, którą utrzymały do końca obu partii, wygrywając je do 15 i 14.

Łodej/Marcinowska POL [2] – Zobrist/Bentele SUI [7] 0:2
(12:21, 10:21

Ceynowa/Kielak POL [3] – Gretarsdottir/Vigfusdottir ISL [11] 2:0
(21:15, 21:14)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę