Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Włoskie media: Stysiak w Monzy już prawie oficjalnie

Włoskie media: Stysiak w Monzy już prawie oficjalnie

fot. Łukasz Krzywański

Mimo tureckich zakusów, mówiło się, że Magdalena Stysiak pozostanie na Półwyspie Apenińskim, choć nie w Savino Del Bene Scandicci. Włoskie media zdają się potwierdzać ten fakt, a ekspert od transferów we Włoszech Gian Luca Pasini twierdzi, że przenosiny naszej atakującej do Saugelli Monza są już pewne i niedługo powinniśmy się spodziewać oficjalnych komunikatów w tej sprawie. 

Stysiak ma za sobą udany sezon w Scandicci, gdzie wielokrotnie pokazywała, że jest liderką zespołu. Teraz siatkarka celuje „oczko” wyżej, bowiem jej obecna drużyna zajęła czwarte miejsce, a przewidywany przyszły pracodawca to brązowe medalistki tego sezonu.Wydaje się również, że Monza w przyszłych rozgrywkach chciałaby nieco zachwiać pozycją dwóch gigantów w Serie A, czyli Imoco Volley Conegliano i Igor Gorgonzola Novara. Oprócz nazwiska Magdaleny Stysiak, w przymiarkach transferowych mówi się o zatrudnieniu Brankicy Mihajlović, która rozstała się z Fenerbahce Stambuł, a także Jordan Thompson z Eczacibasi Stambuł.

źródło: dal15al25.gazzetta.it, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę