Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Wilfredo Leon spotkał się ze sztabem reprezentacji

Wilfredo Leon spotkał się ze sztabem reprezentacji

fot. FIVB

Wilfredo Leon nie znalazł się w kadrze na zbliżające się mistrzostwa świata, które odbędą się w Polsce i Słowenii. Brak powołania przez trenera Nikolę Grbicia nie spowodował jednak, że pomiędzy panami są złe relacje. Siatkarz przed wyjazdem do włoskiej Perugii odwiedził sztab szkoleniowy reprezentacji i życzył jej sukcesu na najbliższej imprezie.

„Wilfredo Leon w przeddzień wyjazdu do Perugii przyjechał do Krakowa. Nasz przyjmujący na spotkaniu ze sztabem reprezentacji Polski życzył kadrze sukcesów podczas zbliżających się MŚ. Wilfredo — dziękujemy, życzymy powodzenia i do zobaczenia!” — czytamy na Twitterze PZPS. 

Na początku sierpnia PZPS poinformował opinię publiczną o tym, że Leon nie zagra w MŚ, na których Polacy będą bronili tytułu. Powodem absencji Polaka miała być kontuzja i brak gry przez dłuższy czas. Po tej informacji pojawiało się wiele pogłosek, że pomiędzy przyjmującym a trenerem jest konflikt.

Jak się okazuje, wspomniane plotki mogą być nieprawdziwe, ponieważ PZPS za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zdradził, że Leon spotkał się z całym sztabem reprezentacji narodowej i prezesem związku.

źródło: przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę