Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Wiktoria Stryjak dołącza do pierwszoligowego zespołu Energetyka

fot. Energetyk Poznan

Wiktoria Stryjak jest zawodniczką młodzieżowego klubu Energetyk Poznań. 18-letnia libero dołącza do pierwszoligowego zespołu. – Dołączenie do pierwszoligowego zespołu jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Cieszę się, że dostałam taką szansę i będę mogła rozwijać się u boku zawodniczek z tak dużym doświadczeniem. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie nowego sezonu oraz spotkanie z kibicami w hali – skomentowała.

Wiktoria Stryjak z poznańskim klubem jest związana od 2 lat. Nadchodzący sezon będzie dla niej kolejnym rokiem gry w młodzieżówce (juniorka) oraz czasem na zdobycie doświadczenia w seniorskiej siatkówce. Największym sukcesem Wiktorii jest tegoroczne mistrzostwo Polski juniorek w hali oraz mistrzostwo Polski kadetek i wicemistrzostwo Polski juniorek w siatkówce plażowej z 2019 roku.– Dołączenie do pierwszoligowego zespołu jest dla mnie dużym wyróżnieniem. Cieszę się, że dostałam taką szansę i będę mogła rozwijać się u boku zawodniczek z tak dużym doświadczeniem. Czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie nowego sezonu oraz spotkanie z kibicami w hali – przyznała Wiktoria Stryjak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: energetykpoznan.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę