Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wiktoria Lach w seniorskim zespole ŁKS-u Commercecon Łódź

Wiktoria Lach w seniorskim zespole ŁKS-u Commercecon Łódź

fot. Michał Szymański

System szkolenia stworzony i wdrożony w ŁKS-ie Siatkówka Żeńska przynosi efekty. Drużyny młodzieżowe osiągają na krajowych parkietach coraz lepsze wyniki, a ciężka praca skutkuje również kolejnymi krokami w karierze poszczególnych zawodniczek. Do pierwszego zespołu ŁKS-u Commercecon Łódź dołączy Wiktoria Lach, która zastąpi przez najbliższe dwa miesiące Krystynę Strasz na pozycji libero.

To już kolejna juniorka, która otrzyma szansą gry z pierwszym zespołem. Swoje umiejętności z seniorkami szlifuje drugi sezon Oliwia Laszczyk, sztab szkoleniowy może również zawsze liczyć na Natalię Dróżdż, która na co dzień występuje w zespole młodzieżowym.Krystyna Strasz doznała urazu kości jarzmowej. Wymagał on przeprowadzenia zabiegu, po którym libero będzie musiała pauzować przez kilka tygodni. Na szczęście sztab szkoleniowy ŁKS-u Commercecon nie musiał szukać daleko. W juniorskim zespole gra bowiem Wiktoria Lach i to właśnie jej umiejętności docenił duet trenerski Łódzkich Wiewiór.

Wiktoria trenuje z pierwszą drużyną od tygodnia, a mecz z Jokerem Świecie będzie pierwszym, w którym założy seniorską koszulkę meczową.  Klub jest bardzo dumny, że szkolenie prowadzone w zespołach młodzieżowych przynosi coraz lepsze efekty. Dzięki temu każda z juniorek ma szanse znaleźć się w pierwszym zespole, jeśli będzie ciężko pracowała i trenowała z poczuciem, że chce odnieść sukces w siatkówce

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved