Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Wika zostaje w drużynie Plińskiego

Wika zostaje w drużynie Plińskiego

fot. Stalpro Błyskawica Szczecin

Marcin Wika dołączył do Stalpro Błyskawicy w styczniu, a teraz pozostaje na kolejny rok, aby wesprzeć drużynę w walkę o I ligę. Wika to przyjmujący, który wielokrotnie zdobywał medale mistrzostw Polski, w 2008 roku triumfował w Pucharze Polski oraz 33-krotnie wystąpił w reprezentacji Polski, z którą pojechał w 2008 roku na igrzyska olimpijskie. Takie doświadczenie to ogromne wzmocnienie na przyjęciu.

Siatkarz potwierdził swoją klasę, zdobywając w rozgrywkach 19 asów, co uczyniło go również najlepszym serwującym zespołu w zaledwie 6 meczach. Swoją moc pokazał także w ofensywie. Wśród przyjmujących był najskuteczniejszy, uzyskując 56% w ataku. W nadchodzącym sezonie zawodnik będzie miał okazje stanowić o sile przyjęcia Stalpro Błyskawicy od początku rozgrywek.Marcin Wika wraz z Danielem Plińskim w roli trenera pierwszego zespołu, są pierwszymi odkrytymi kartami zespołu na nadchodzący sezon.

źródło: stalproblyskawica.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę