Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > W Trentino chcą włoskiego rozgrywającego

W Trentino chcą włoskiego rozgrywającego

fot. CEV

Transfer Simone Giannellego z Trentino do Perugii jest jednym z najgłośniejszych w ostatnich dniach. W drużynie, którą ma prowadzić Nikola Grbić, cieszą się z pozyskania reprezentanta Włoch, a z kolei finaliści Ligi Mistrzów mają ból głowy, bo muszą zastąpić swojego pierwszego rozgrywającego innym zawodnikiem i to najlepiej z włoskim paszportem. 

W Trentino chcą Włocha na rozegraniu, żeby na innych pozycjach mieć swobodę wystawiania zagranicznych siatkarzy, problem jednak w tym, że ich główne cele transferowe na razie nie są skłonne przyłączyć się do brązowego medalisty Serie A.Według włoskich mediów Itas rozmawia z Riccardo Sbertolim z Allianz Milano, ale mediolańczycy oczekują ponoć, że do nich powędrować miałby z kolei Lorenzo Cortesia z Trentino. Nie wiadomo jak potoczą się dalsze negocjacje. Trentino podjęło również próbę sprowadzenia Dragana Travicy z Perugii, ale ten niezmiennie obstaje przy pozostaniu w klubie, nawet jeżeli miałby być zmiennikiem Gianellego.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę