Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Środkowa opuszcza szeregi zespołu z Legionowa

Środkowa opuszcza szeregi zespołu z Legionowa

fot. Michał Szymański

Kolejne zmiany zachodzą w DPD IŁCapital Legionovii Legionowo. Kolejną zawodniczką, która opuściła szeregi zespołu spod warszawskiego miasteczka, będzie Paulina Majkowska. Spędziła ona w Legionowie jeden sezon.

Trwa przebudowa zespołu z Legionowa przed kolejnym sezonem. W piątek klub poinformował o nie przedłużeniu współpracy z Pauliną Majkowską, która do Legionovii trafiła przed sezonem 2020/2021. Nie była ona podstawową środkową ekipy prowadzonej przez Alessandro Chiappiniego. Pojawiła się na boisku w 13 spotkaniach, w których na swoim koncie zapisała 53 punkty, w tym 2 w polu serwisowym, 24 w bloku oraz 27 w ataku, w którym jej skuteczność przekroczyła 40%.– Kochani kibice! Chciałabym wam podziękować za ten wspólnie spędzony sezon. Mimo że w tym roku nie dostaliście za dużo szans na głośne kibicowanie, wasze wsparcie było nieocenione. Do zobaczenia na siatkarskich parkietach – powiedziała Paulina Majkowska.

Paulina Majkowska nie jest pierwszą zawodniczką, która w przerwie między sezonami rozstała się z DPD Legionovią. Wcześniej z zespołem pożegnały się między innymi Shelly Stafford, Julie Oliveira Souza i Jessica Rivero-Marin.  

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. własna, Legionovia Legionowo - facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę