Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Siatkarska Liga Narodów > Skład Kanadyjek na Ligę Narodów

Skład Kanadyjek na Ligę Narodów

fot. fivb-org

Shanon Winzler, która niedawno została trenerką reprezentacji Kanady, zastępując na tym stanowisku Toma Blacka, podała nazwiska siatkarek, które wezmą udział w Siatkarskiej Lidze Narodów. Dla Kanadyjek będzie to debiut w tej imprezie.

Kobieca reprezentacja Kanady po raz pierwszy w historii wystąpi w Siatkarskiej Lidze Narodów. Kanadyjki zakwalifikowały się do tego turnieju po wygraniu FIVB Volleyball Challenger Cup w 2019 roku. Rywalizacja w Rimini będzie też oficjalnym debiutem Shanon Winzler, która przejęła reprezentację od Toma Blacka.Kanadyjki do turnieju w Rimini przygotowywać się będą we Włoszech. W drużynie nie zabraknie doświadczonych zawodniczek. Powołanie otrzymała również była Kiera Van Ryk, która ma za sobą bardzo udany sezon w TAURON Lidze zwieńczony srebrnym medalem w barwach Developresu SkyRes Rzeszów.

Reprezentacja Kanady na Siatkarską Ligę Narodów:
rozgrywające: Brie King, Kim Robitaille, Dani Smith
atakujące: Kiera van Ryk, Shainah Joseph
przyjmujące: Alexa Grey, Parker Austin, Hilary Howe, Carolina Livingston, Andrea Mitrovic
środkowe: Jennifer Cross, Emily Maglio, Alicia Ogoms, Layne van Buskirk, Jazmine White
libero: Cassie Bujan, Kennedy Snape

źródło: opr. własne, volleyball.world

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Siatkarska Liga Narodów

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę