Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siedem zawodniczek opuści Developres Rzeszów

Siedem zawodniczek opuści Developres Rzeszów

fot. Michał Szymański

Znamy już nazwiska zawodniczek, których nie zobaczymy w przyszłym sezonie w Developresie Rzeszów. Klub opuszczą obie atakujące oraz trzy zawodniczki zagraniczne. O siedmiu pozostałych z poprzedniego sezonu klub już poinformował, że mają ważne umowy lub je przedłużyły. Niedługo powinniśmy dowiedzieć się, kto wzmocni zespół Developresu.

Już jakiś czas temu mówiło się o tym, że dla Katarzyny Zaroślińskiej-Król ostatni sezon, zakończony wicemistrzostwem Polski, jest ostatnim w Developresie. Nazwisko atakującej przewija się w kręgu zainteresowań ŁKS-u Commercecon Łódź. W zespole zabraknie także Tamary Gałuchy, co wskazuje, że w Rzeszowie będą dwie nowe siatkarki na tej pozycji.W Developresie nie zobaczymy już Michaeli Mlejnkovej, która związała się kontraktem z niemieckim Allianz MTV Stuttgart oraz Alexandry Frantti – ona z kolei przeniesie się do włoskiej Serie A i zagra w Reale Fenera Chieri. W przyszłym sezonie zabraknie również Natalii Valentin-Anderson, która wraca do ojczyzny i prawdopodobnie będzie grać w lidze portorykańskiej.

Wiceprezes klubu zdradził również, że środkowe Kamila Witkowska i Magdalena Hawryła pożegnają się z Developresem. Nie wykluczone, że zobaczymy je w innych zespołach Tauron Ligi w przyszłym sezonie. Marek Pieniążek przyznał również, że w drużynie w sezonie 2020/2021 będą cztery zagraniczne zawodniczki. – W tym sezonie będzie w składzie kilka zawodniczek z mocnym charakterem, a kilka młodych, którym dopiero ten charakter będzie się wyrabiał – przyznał. Niedługo poznamy też nazwiska nowych siatkarek Developresu – pierwszą już w następny poniedziałek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę