Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siedem siatkarek zostaje w BAS-ie Białystok

Siedem siatkarek zostaje w BAS-ie Białystok

fot. Joanna Szubzda - Polskie Radio Białystok

Pierwszoligowy zespół siatkarek z Białegostoku ogłosił nazwiska siedmiu siatkarek, które pozostaną w klubie na kolejny sezon na zapleczu ekstraklasy. Wśród nich są dwie zagraniczne zawodniczki – australijska środkowa Katarina Osadchuk oraz białoruska rozgrywająca Jelizawieta Manczak. W klubie zostanie również 32-letnia środkowa Emilia Pisarczyk, która pomoże zespołowi w miarę swoich możliwości.

BAS Białystok awansował rok temu do I ligi i w pierwszym sezonie zdołał utrzymać się na zapleczu ekstraklasy. Zespołu nie ominą jednak zmiany – Białystok już opuściło pięć zawodniczek, a klub ogłosił już pięć nazwisk siatkarek, które je zastąpią.Teraz BAS potwierdził również pozostanie siedmiu siatkarek na kolejny sezon. Wśród nich są białoruska rozgrywająca Lizawieta Manczak, środkowe – Australijka Katarina Osadchuk i Natalia Gronostajska, atakująca Barbara Sokolińska, przyjmujące Maria Woźniak i Paulina Niedźwiecka oraz libero Julia Michalewicz.

W dodatku z komunikatu klubu można wywnioskować, że cały czas przy zespole pozostanie 32-letnia środkowa Emilia Pisarczyk, która pomoże drużynie Sebastiana Grzegorka w miarę swoich możliwości.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: BAS Białystok, opr. własne

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę