Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Rozgrywająca zostaje w Legionovii

Rozgrywająca zostaje w Legionovii

fot. Michał Szymański

Alicja Grabka jest kolejną zawodniczką, która zostaje w ekipie DPD IŁCapital Legionovii na kolejny sezon. Będzie to już szósta edycja rozgrywek, do których doświadczona rozgrywająca przystąpi w legionowskich barwach.

Absolwentka akademii LTS Legionovia pochodzi z Wieliczki i mierzy 180 cm wzrostu. Z sześciu sezonów rozegranych dotychczas w najwyższej klasie rozgrywkowej aż pięć spędziła w legionowskim klubie. W sezonie 2020/21 dwukrotnie sięgnęła po statuetkę TAURON MVP. – Na ten moment nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu – mówiła Alicja Grabka. – Legionowo to mój siatkarski dom. Drodzy kibice, mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie wrócicie na trybuny i spotkamy się w hali! Cieszę się, że zostaje z wami – dodała doświadczona rozgrywająca.Z przedłużenia współpracy z Grabką nie ukrywali radości także działacze zespołu z Legionowa. – Kiedy w ciągu dobiegającego końca sezonu spytaliśmy naszych fanów na Facebooku, którą zawodniczkę mają przed oczyma, myśląc o naszym klubie, jednogłośnie wskazali Alicję Grabkę. Przedłużenie kontraktu było przyjemną formalnością – powiedział menedżer zespołu Maciej Szewczyk.

Alicja Grabka jest już czwartą zawodniczką, która będzie kontynuowała współpracę z Legionovią. Wcześniej na przedłużenie kontraktu zdecydowały się obie libero – Izabela Lemańczyk i Klaudia Kulig oraz środkowa – Maja Tokarska.

Zobacz również:
Karuzela TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę