Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Rosyjska federacja zablokuje transfer Fedorowcewej?

Rosyjska federacja zablokuje transfer Fedorowcewej?

fot. CEV

Jeden z największych transferów kobiet tego lata w siatkówce może nie dojść do skutki. We włoskich mediach pojawiła się informacja, że federacja rosyjska chce zablokować przenosiny Ariny Fedorowcewej do Fenerbahce Stambuł.

Młodziutka gwiazda rosyjskiej siatkówki została już jakiś czas temu ogłoszona nową zawodniczką tureckiego Fenerbahce. Ale teraz pojawił się problem – federacja rosyjska nie chce pozwolić Fedorowcewej na przejście do stambulskiej drużyny, nie przyznając jej certyfikatu międzynarodowego transferu (ITC). Na razie nie wiadomo, co jest podstawą do takiego działania. Klub turecki oraz agent zawodniczki wyjaśniają sprawę.Arina Fedorowcewa mimo bardzo młodego wieku ma już na koncie kilka sukcesów. W rosyjskiej Superlidze zadebiutowała w wieku 15 lat.  Natomiast w ubiegłym roku została okrzyknięta gwiazdą Pucharu Rosji.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę