Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Reprezentant Francji wraca rodzimej ligi po 12 latach

Reprezentant Francji wraca rodzimej ligi po 12 latach

fot. Patryk Głowacki

Tours VB ogłosiło transfer reprezentanta Francji Kevina Tillie. Po prawie 12 latach Tillie wraca do Francji. Siatkarz, który grał we Włoszech, Turcji, Polsce oraz Chinach i jest etatowym członkiem reprezentacji, zdecydował się na ten krok, aby Tours wróciło na zwycięskie tory.

Tillie spędził ostatni sezon we Włoszech, grając w Top Volley Cisterna i z pewnością teraz chętnie zagra o trofea w spokojniejszej lidze po tym burzliwym sezonie włoskiej Serie A.Francuz miał dość interesującą ścieżkę kariery, ponieważ rozwijał się, rywalizując w NCAA, co jest rzadkością dla graczy spoza Ameryki. Odniósł duży sukces w swojej karierze w college’u, dwukrotnie wygrywając mistrzostwa NCAA z UC Irvine Anteaters (2012 i 2013) i będąc w obu przypadkach wybierany do All-American First Team. Później Tillie kontynuował karierę grając we Włoszech, Turcji, Chinach i Polsce.

30-letni przyjmujący podpisał z Tours VB dwuletni kontrakt.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę