Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Reprezentacja siatkarek U-16 powalczy o awans do ME w Wałbrzychu

Reprezentacja siatkarek U-16 powalczy o awans do ME w Wałbrzychu

fot. cev.eu

Poznaliśmy skład grup kwalifikacji do żeńskich mistrzostw Europy U-16. Nasz kraj będzie gospodarzem rozgrywek grupy D. Rywalkami Polek będą zespoły Francji, Litwy i Holandii. Turnieje rozegrane zostaną w terminie 6-9 maja w Wałbrzychu.

Turniej finałowy odbędzie się na Węgrzech i Słowacji w terminie 10-18 lipca.W pozostałych grupach zagrają (gospodarze na pierwszych miejscach):

Grupa A: Belgia, Białoruś, Ukraina

Grupa B: Bułgaria, Estonia, Finlandia, Macedonia Północna

Grupa C: Chorwacja, Niemcy, Rumunia

Grupa E: Słowenia, Austria, Portugalia, Turcja

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę