Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Przyjmująca na dłużej w Legionowie

Przyjmująca na dłużej w Legionowie

fot. Michał Szymański

Olivia Różański w ostatnim sezonie pięciokrotnie sięgała po tytuł MVP i była liderką ofensywy DPD IŁCapital Legionovii. We wtorek otrzymała powołanie do reprezentacji Polski i kontrakt na kolejny sezon. – Olivia to siatkarka, która przebojem wdarła się na szczyt rankingów polskich przyjmujących, zwłaszcza w aspektach ofensywnych – powiedział prezes Konrad Ciejka. – Już przed rokiem umawialiśmy się na przynajmniej dwuletnią współpracę, bardzo miło mi ją dziś potwierdzić – zaznaczył.Po transferze z BKS-u Bielsko-Biała Olivia Różański świetnie wprowadziła się do legionowskiej ekipy. W pierwszych trzech meczach zgromadziła komplet statuetek dla najbardziej wartościowej zawodniczki. W sezonie 2020/21 zdobyła dokładnie 400 punktów. – Cieszę się bardzo, że będę mogła reprezentować barwy DPD IŁCapital Legionovii w przeszłym sezonie – powiedziała siatkarka – Mimo, że ten sezon był dla nas trudny, patrzę z dużym optymizmem na kolejny – dodała przyjmująca.

– Olivia to siatkarka, która przebojem wdarła się na szczyt rankingów polskich przyjmujących, zwłaszcza w aspektach ofensywnych – powiedział prezes Konrad Ciejka. – Już przed rokiem umawialiśmy się na przynajmniej dwuletnią współpracę, bardzo miło mi ją dziś potwierdzić – zaznaczył.

DPD IŁCapital Legionovia Legionowo już od kilku dni stopniowo informuje o przedłużeniach kontraktów. Oprócz Różański wcześniej na taki ruch zdecydowały się libero – Izabela Lemańczyk i Klaudia Kulig, środkowa Maja Tokarska oraz rozgrywająca Alicja Grabka.

Zobacz również:
Karuzela TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę