Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Powrót Żurowskiej do Pałacu

Powrót Żurowskiej do Pałacu

fot. Michał Szymański

Kolejną kartę w swoim składzie odkrył Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Okazało się, że jest nią doświadczona przyjmująca Ewelina Żurowska, która po roku gry w Kaliszu zdecydowała się na powrót nad Brdę.

Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zakontraktowały nową zawodniczkę. Jest nią Ewelina Żurowska, która jest wychowanką bydgoskiego klubu. Dotąd w jego barwach spędziła osiem sezonów w ekstraklasie, ale przed poprzednimi rozgrywkami zdecydowała się przenieść do Energi MKS-u Kalisz.Jej przygoda z kaliskim klubem trwała tylko przez jeden sezon. W tym czasie w barwach MKS-u rozegrała 24 spotkania, w których zgromadziła na koncie 257 punktów, z czego 10 w polu serwisowym, 36 w bloku, a pozostałe w ataku, w którym jej skuteczność wyniosła nieco ponad 31%. Kolejne oczka będzie już ponownie zdobywała dla zespołu z Bydgoszczy. – Bardzo cieszę się z powrotu Eweliny. Znamy się już odkąd była w czwartej klasie szkoły podstawowej i po raz pierwszy poprowadziłem z nią trening – podkreślił prezes Pałacu Piotr Makowski.

Sama zawodniczka nie ukrywa zadowolenia z powrotu do Bydgoszczy. – Dzień dobry, bo odchodząc powiedziałam do zobaczenia. Cieszę się, że wracam do Bydgoszczy, bo tu jest moje miejsce. Było 1982 powodów, dla których warto było wrócić do Pałacu. Do zobaczenia w hali – powiedziała Ewelina Żurowska.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: opr. własne, Pałac Bydgoszcz - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę