Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Półfinały MP kadetek przesunięte, PZPS ogłosił gospodarzy OOM

Półfinały MP kadetek przesunięte, PZPS ogłosił gospodarzy OOM

W związku z udziałem reprezentacji Polski U-16 w turnieju kwalifikacyjnym do CEV ME U-16 oraz jej przygotowaniami do tychże eliminacji, Polski Związek Piłki Siatkowej podjął decyzje o zmianie terminu rozgrywania turnieju półfinałowego mistrzostw Polski w kategorii juniorka młodsza.

Półfinały rozegrane zostaną w dniach 28-30 kwietnia (pierwotny termin: 30 kwietnia – 2 maja 2021). Polski Związek Piłki Siatkowej podjął decyzję, uwzględniając w niej wszelkie restrykcje i obostrzenia związane z sytuacją pandemiczną w kraju.Powyższe zmiany mają na celu zaplanowanie bezpiecznych przygotowań naszej kadry i uniknięcie kolizji terminów rozgrywek pod egidą CEV z młodzieżowymi mistrzostwami Polski.

Jednocześnie PZPS poinformował, że Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej odbędzie się 18-20 czerwca 2021 w Tomaszowie Mazowieckim (turniej chłopców) i 21-23 czerwca 2021 w Łasku (turniej dziewcząt).

źródło: Polska Siatkówka

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę