Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Pola Nowakowska: Po rywalkach widać było walkę

Pola Nowakowska: Po rywalkach widać było walkę

Energetyk Poznań mógł w środę bardzo szeroko uchylić sobie drzwi do play-off. Wystarczyło wywiązać się z roli faworyta i pokonać przedostatnie w tabeli Karpaty Krosno. Niespodziewanie jednak gospodynie uległy po tie-breaku krośniankom. Po meczu rozczarowania postawą zespołu nie kryła przyjmująca Energetyka Pola Nowakowska. 

– Zdecydowanie można powiedzieć, że rywalki w obronie szalały. Nie wiem czy na treningu jakieś piłki im w ogóle spadają na boisko, bo to co wyczyniają na meczu, naprawdę robi wrażenie. Mogę powiedzieć teraz o sobie, że bardzo ciężko było mi skończyć jakiś atak, bo libero z Krosna wyciągała wszystko. Później trzeba było kombinować i grać z blokiem, co też nie do końca wychodziło. Oprócz obrony dała nam się we znaki również zagrywka Karpat – oceniła występ obu drużyn Nowakowska.Przeciwniczki zagrywały po prostej, zapewne miały założenie, żeby grać do pierwszej strefy. Ta zagrywka była trudna, ale nie mogę zwalać błędów na trudność zagrywki, bo jestem przyjmującą i powinnam ją przyjmować. Rywalki bawiły się dziś serwisem, co widać było na boisku. Widać też po nich było walkę, a u nas widoczny był brak konsekwencji – zakończyła siatkarka.

źródło: Energetyk Poznań TV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę