Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Plan sparingów siatkarek ŁKS-u Łódź

Plan sparingów siatkarek ŁKS-u Łódź

fot. ŁKS Commercecon Łódź

Brązowe medalistki sezonu 2020/2021, siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź w drugiej połowie lipca rozpoczęły przygotowania do nadchodzących rozgrywek. Po badaniach i okresie mocnego treningu na siłowni i w hali przyszedł czas na mecze kontrolne. Za Łódzkimi Wiewiórami dwa sparingi z Energą MKS Kalisz – oba wygrane 3:2. 

We wrześniu łódzki zespół rozegra kolejne mecze kontrolne. W pierwszych dniach września ŁKS Commercecon Łódź weźmie udział w Memoriale Jerzego Góreckiego w Legionowie. W turnieju weźmie udział sześć drużyn podzielonych na dwie grupy: ŁKS Commercecon Łódź, Grot Budowlani Łódź, S.C. Potsdam, (grupa A) oraz IŁ Capital Legionovia Legionowo, Dresdner S.C., Eczacibasi Stambuł (grupa B).Pierwszy mecz memoriału z Grot Budowlanymi Łódź zespół ŁKS-u rozegra wyjątkowo w łódzkiej Sport Arenie 2 września o godzinie 17:00, natomiast w sobotę (4.09.) o godzinie 15:00 już w Legionowie Łódzkie Wiewióry zmierzą się z SC Potsdam. W niedzielę obędą się spotkania o miejsca w klasyfikacji końcowej.

Na 9 września został zaplanowany mecz sparingowy z E.Leclerc Moya Radomka Radom, z którym ŁKS Commercecon rywalizował w minionym sezonie o brązowy medal mistrzostw Polski.  W dniach 14-15 września Łódzkie Wiewióry wezmą udział w Memoriale Grzegorza Morawskiego pod patronatem Burmistrza Miasta Mława i Klub Sportowy Zawkrze Mława. Poza zespołem ŁKS-u w turnieju wezmą udział: Grot Budowlani Łódź, IŁ Capital Legionovia Legionowo oraz NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Aktualnie w przygotowaniach do sezonu bierze udział dziewięć zawodniczek: Paulina Maj-Erwardt, Krystyna Strasz, Angelika Gajer, Julita Piasecka, Ivna Colombo, Pietra Jukoski, Joanna Pacak, Kamila Witkowska i Weronika Sobiczewska. Jako druga rozgrywająca zespół uzupełniła tymczasowo doświadczona Ewa Cabajewska. 

Po mistrzostwach Europy do składu dołączą Klaudia Alagierska i Martyna Grajber. Rozgrywająca Roberta Ratzke oraz przyjmująca Veronica Jones-Perry dołączą do drużyny po zakończeniu zobowiązań wobec reprezentacji Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę