Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Piotr Fenoszyn kapitanem AZS AGH Kraków

Piotr Fenoszyn kapitanem AZS AGH Kraków

Piotr Fenoszyn reprezentuje AZS AGH Kraków trzeci sezon. Ten obecny, rozpoczął się w sposób wyjątkowy, ponieważ został on kapitanem zespołu. – To bardzo miłe i fajne ze strony chłopaków, że dokonali takiego wyboru – przyznał.

Jakie były jego pierwsze odczucia po przyjęciu nowej roli?Piotr Fenoszyn: Myślę, że to bardzo miłe i fajne ze strony chłopaków, że dokonali takiego wyboru. Jest to dodatkowa funkcja, wiążąca się pewnymi obowiązkami. Jednak myślę, że to przede wszystkim dodatkowa przyjemność współpracy ze sztabem i wszystkimi ludźmi odpowiedzialnymi za dane działania na rzecz klubu.

Jak mija okres przygotowawczy?

Jak wiemy, w naszym zespole kładziony jest duży nacisk w okresie przygotowawczym. Jest intensywnie od samego początku. Mamy za sobą kilka tygodni wspólnych treningów, po których uważam całą grupą fajnie zaadaptowaliśmy, co pokazaliśmy w niektórych meczach sparingowych. Praca jaką do tej pory wykonaliśmy jest jak najbardziej na plus.

Za niedługo zaprezentujecie się na parkietach TAURON 1. Liga. Jakie nastawienie towarzyszy ci przed wkrótce rozpoczynającymi się rozgrywkami?

Myślę, że w tym sezonie będę spokojniejszy, bo jestem zaznajomiony z realiami ligi oraz funkcjonowaniem klubu. Ponadto z chłopakami z drużyny mamy świetny kontakt. Na pewno będzie lepiej, bo mniej więcej wiem, czego się spodziewać po rozgrywkach. Jako zawodnik, kapitan, chcę, abyśmy zdobywali w lidze jak najwięcej punktów. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję że czeka nas dobry sezon.

Piotrze, czego możemy się spodziewać akademikach w sezonie 2021/22?

Wola walki, zaangażowanie to jest podstawowa zasada każdego wyjścia naszej drużyny na mecz. Tak też chcemy być postrzegani przez naszych sympatyków, co miejmy nadzieje będzie też miało odzwierciedlenie w zdobywanych punktach i miejscu w tabeli.

źródło: AGH Kraków - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę