Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Pierwsze rozstanie z Energetykiem Poznań

Pierwsze rozstanie z Energetykiem Poznań

fot. energetykpoznan.pl

W weekend siatkarki ENEI Energetyka Poznań wywalczyły brązowe medale w I lidze kobiet, a już z wielkopolskiej drużyny napływają pierwsze wieści kadrowe. W nadchodzącym sezonie w jej barwach nie zagra już Klaudia Świstek, która w zespole z Poznania spędziła cztery lata. – Przez te 4 lata nagromadziło się mnóstwo wspomnień, które będą ze mną do końca życia. Czułam się tutaj jak w domu i to jest chyba w tym wszystkim najlepsze – skomentowała zawodniczka.Klaudia Świstek dołączyła do Energetyka w sezonie 2017/2018, który był początkiem występów klubu na parkietach I ligi siatkarek. Już w pierwszym roku dała się poznać jako wulkan energii z jasno postawionym celem na rozwój i dobro zespołu. Razem z nią klub Enea Energetyk zdobył dwa brązowe medale. Sezon 2020/2021 był ostatnim sezonem kapitan w Energetyku.

Po czterech latach w granatowo-czerwonych barwach Klaudia Świstek opuszcza szeregi zespołu. – Oczywiście, jest mi przykro i niejedne łzy już poleciały i polecą, ale jestem szczęśliwa, że mogłam być w takim klubie z takimi wspaniałymi ludźmi. Przez te 4 lata nagromadziło się mnóstwo wspomnień, które będą ze mną do końca życia. Czułam się tutaj jak w domu i to jest chyba w tym wszystkim najlepsze. Nie mówię do widzenia, lecz do zobaczenia. Dziękuję za wszystko, co mnie tutaj spotkało – powiedziała  siatkarka.

– Świstek była z nami od początku. Od momentu, kiedy jako beniaminek zrobiliśmy w lidze sporo zamieszania i zajęliśmy czwarte miejsce do chwili, gdy jako kapitan poprowadziła zespół i stanęliśmy na podium. Zyskała ogromną sympatię kibiców i wiem, że jeśli stanie po drugiej stronie siatki, to wciąż będzie czuła się jak u siebie. To najlepsza nagroda za rozegrane 4 sezony i świadectwo jak wiele dała poznańskiej siatkówce – stwierdził trener Marcin Patyk.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi siatkarek na sezon 2021/2022

źródło: energetykpoznan.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę