Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Szczurek zostaje w Stali

Patryk Szczurek zostaje w Stali

fot. stalnysa.pl

Patryk Szczurek zostaje w Nysie. Rozgrywający będzie reprezentował barwy tego klubu w sezonie 2021/2022 i będzie to jego czwarty z rzędu sezon w Stali Nysa. Nysanin trafił do zespołu przed sezonem 2018/2019 z AZS-u Częstochowa. W mijającym sezonie kapitan żółto-niebieskich wspomagał drużynę w 26 spotkaniach. 

– Bardzo się cieszę, że zostaje w Stali Nysa. Będzie to mój czwarty sezon z rzędu, a siódmy ogólnie. Najlepsze co może być to bronić barw swojego miasta – mówił kapitan żółto-niebieskich.Kiedyś jak byłem kadetem, a Stal od kilku sezonów nie mogła awansować marzyłem o tym, że jak będę już seniorem to będę grał w Stali i z nią awansuje do PlusLigi. Udało się awansować i utrzymać. Teraz wszyscy mieszkańcy mogą się cieszyć że gościmy najlepsze drużyny w kraju. Mam nadzieję że od następnego sezonu otworzą hale i kibice będą mogli w pełni nacieszyć PlusLigą w Nysie – zakończył rozgrywający.

źródło: stalnysa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę