Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Oliwia Laszczyk opuszcza ŁKS Commercecon

fot. Michał Szymański

Kolejna zawodniczka zdecydowała się opuścić szeregi ŁKS-u Commercecon Łódź. Klub poinformował o rozstaniu z Oliwią Laszczyk, wychowanką Łódzkiego Klubu Sportowego. – Rozstania nigdy nie są przyjemne, szczególnie jeśli w jednym klubie spędziło się tyle lat. Za mną długa droga w ŁKS-ie, tym bardziej cieszę się, że mogłam przejść ją całą – od gry w zespołach młodzieżowych po sekcję seniorską i grę w TAURON Lidze – powiedziała zawodniczka.

Przez ostatnie dwa sezony Oliwia Laszczyk łączyła grę w zespole młodzieżowym i seniorskim. Miała okazję szlifować swoje umiejętności na wielu polach, zadebiutować w TAURON Lidze i Lidze Mistrzyń. Chociaż nie miała wielu okazji do pokazania swoich umiejętności, to klub był pełen podziwu dla jej zaangażowania. Z przytupem zakończyła sezon 2020/2021, zdobywając brązowy medal mistrzostw Polski seniorek i zajmując 6. miejsce w mistrzostwach Polski juniorek. Fantastyczna dyspozycja w turnieju finałowym w Olecku zaowocowała powołaniem do reprezentacji U-20, która przygotowuje się do mistrzostw świata.Rozstania nigdy nie są przyjemne, szczególnie jeśli w jednym klubie spędziło się tyle lat. Za mną długa droga w ŁKS-ie, tym bardziej cieszę się, że mogłam przejść ją całą – od gry w zespołach młodzieżowych po sekcję seniorską i grę w TAURON Lidze – przyznała Oliwia Laszczyk. – Teraz czas na nowe wyzwania, nowe cele do osiągnięcia. Jestem łodzianką, więc nie jest to całkowite rozstanie, ponieważ mam tu rodzinę i przyjaciół, również tych spod znaku przeplatanki – dodała zawodniczka.

Rozstania z wychowankami klubu zawsze są trudne – przyznaje Katarzyna Sielicka, dyrektor ds. sportowych ŁKS-u Commercecon, była zawodniczka i również wychowanka ŁKS-u. – Oliwia przeszła długą drogę, jej umiejętności i zaangażowanie zostały zauważone przez prezesa Hubert Hoffmana, więc przez ostatnie dwa sezony łączyła grę w sekcji młodzieżowej i seniorskiej. To było wymagające zadanie, z którym doskonale sobie poradziła. Świetnie zaprezentowała się podczas tegorocznych finałów mistrzostw Polski juniorek, zdobyła z zespołem seniorskim brązowy medal TAURON Ligi. Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy będzie rozwijać swoje umiejętności. Dzisiaj się żegnamy, ale drzwi do ŁKS-u będą dla niej zawsze otwarte i być może w niedalekiej przyszłości ponownie założy koszulkę z przeplatanką – zakończyła Sielicka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę