Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Oleg Krikun: Mamy jeden cel

Oleg Krikun: Mamy jeden cel

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po przegranym na przewagi pierwszym secie BBTS Bielsko-Biała poprawił swoją grę i w trzech kolejnych odsłonach nie dał szans Polskiemu Cukrowi Avii Świdnik. – Czekaliśmy na walkę, bo graliśmy z nimi dwa razy w tym sezonie i dwukrotnie było 3:2. Nie były to łatwe mecze. Myśleliśmy, że tu też będzie ciężki mecz, ale wygraliśmy 3:1 i jedziemy dalej. Za chwilę widzimy się znowu i gramy drugi mecz – skomentował po pojedynku Oleg Krikun. Atakujący był najczęściej punktującym siatkarzem w tym meczu i został wybrany MVP pojedynku.

W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu BBTS Bielsko-Biała we własnej hali pokonał Polski Cukier Avię Świdnik. W pierwszym secie bielszczanie obronili kilka piłek setowych, ale ostatnie słowo podczas walki na przewagi należało do gości.W kolejnych odsłonach gospodarze zmniejszyli liczbę błędów własnych, wzmocnili zagrywkę i poprawili celność ataków co sprawiło, że odnosili wyraźne zwycięstwa. – Wygrywamy i bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Musimy wygrywać, bo mamy jeden cel, który musimy osiągnąć i robimy wszystko, żeby to zrobić – powiedział po spotkaniu Oleg Krikun. – Zagraliśmy dobrze, może narzuciliśmy sobie zbyt dużą presję, dlatego może tak zaczęliśmy. Później wszystko wróciło na swoje miejsce i skończyliśmy 3:1 – dodał atakujący. Siatkarz w czterosetowym pojedynku zdobył 21 punktów, atakował z 59% skutecznością zaserwował 2 asy i dwukrotnie punktował blokiem. Krikun wybrany został MVP czwartkowego pojedynku w Bielsku-Białej.

Podczas rundy zasadniczej starcia BBTS-u z Avią były niezwykle zacięte. Oba kończyły się dopiero po tie-breakach. Dwukrotnie wygrywali bielszczanie. Tym razem poza inauguracyjną odsłoną podopieczni trenera Brokkinga nie mieli większych problemów, by pokonać świdniczan. Rewanżowy pojedynek zaplanowano na 11 kwietnia w Świdniku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. – Czekaliśmy na walkę, bo graliśmy z nimi dwa razy w tym sezonie i dwukrotnie było 3:2. Nie były to łatwe mecze. Myśleliśmy, że tu też będzie ciężki mecz, ale wygraliśmy 3:1 i jedziemy dalej. Za chwilę widzimy się znowu i gramy drugi mecz – zakończył Oleg Krikun.

źródło: bbts.tv, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę