Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nowe zawodniczki w Płomieniu i Solnej

Nowe zawodniczki w Płomieniu i Solnej

fot. Lidia Jaźwińska

O kolejnych zmianach kadrowych poinformowały kluby I ligi kobiet. Nowe zawodniczki pozyskały Trans-Ann Płomień Sosnowiec oraz UJ-CM 7R Solna Wieliczka. W ich szeregach zobaczymy Emilię Kaczmarzyk oraz Adrianę Wełnę.

Adriana Wełna zasiliła szeregi UJ-CM 7R Solnej Wieliczka. Rozgrywająca rozpoczynała swoją karierę w UMKS-ie MOS Wola Warszawa, w którym grała w sezonie 2016/2017. Następnie przez dwa lata występowała w stołecznej Sparcie, a w sezonie 2020/2021 w Karpatach Krosno. Ubiegłoroczne rozgrywki 21-letnia zawodniczka spędziła w AZS-ie Lublin.Trans-Ann Płomień Sosnowiec wzbogacił się z kolei o nową środkową. Została nią Emilia Kaczmarzyk. Podobnie jak Adriana Wełna, przygodę z siatkówką rozpoczynała ona w zespołach z Warszawy. Najpierw  reprezentowała barwy MOS-u Wola, a następie Sparty. W tym drugim zespole spędziła dwa ostatnie sezony, występując na parkietach II ligi.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: Facebook, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę