Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Natalia Ciesielska: Jestem bardzo zadowolona, że byłam tutaj w tym sezonie

Natalia Ciesielska: Jestem bardzo zadowolona, że byłam tutaj w tym sezonie

fot. Michał Szymański

Na zakończenie sezonu 7R Solna Wieliczka wygrała bez straty seta z zespołem z Krosna. – Wszystkie byłyśmy bardzo skupione na tym meczu i skoncentrowane na naszej pracy, którą musimy wykonać. Końcówki były pełne emocji, ale myślę, że każda wykonała kawał dobrej roboty – przyznała po pojedynku Natalia Ciesielska. Przyjmująca została MVP tego starcia.

W ostatnim meczu fazy zasadniczej 7R Solna Wieliczka podejmowała Karpaty Krosno Glass – Karpacka Uczelnia w Krośnie. Gospodynie po ciekawym pojedynku triumfowały 3:0. – Wszystkie byłyśmy bardzo skupione na tym meczu i skoncentrowane na naszej pracy, którą musimy wykonać. Końcówki były pełne emocji, ale myślę, że każda wykonała kawał dobrej roboty – podsumowała Natalia Ciesielska. Siatkarka zdobyła w tym meczu 14 punktów, atakując z 40% skutecznością i została MVP pojedynku.Dla obu zespołów był to ostatni mecz w tym sezonie. – Wydaje mi się, że każdy odpocznie, ale również będzie pracować indywidualne na siłowni, pewnie pogra w plażówkę. Jesteśmy na ten moment zadowolone, fajnie, że udało się tak zakończyć i zagrać dobry mecz z Karpatami Krosno – powiedziała przyjmująca. W fazie zasadniczej z 24 meczów wieliczanki wygrały 9 i zgromadziły na swoim koncie 27 punktów, co dało im 11. lokatę na koniec sezonu. – Mogłybyśmy być wyżej w tabeli, poprzednią część sezonu miałyśmy dużo bardziej szczęśliwą, ale niestety zdarzyły nam się pewne kontuzje, nie tylko ja, ale i Marcela czy inne dziewczyny borykały się z problemami, ale nie mówię, że to przez to. Troszeczkę szczęścia zabrakło. Fajnie, że udało się tak zakończyć – skomentowała siatkarka 7R Solnej Wieliczka.

Jak w skali szkolnej oceniłaby ten sezon Natalia Ciesielska? – Wydaje mi się, że 5, bo nie brakowało nam zaangażowania. Wiadomo, zdarzyły nam się słabsze mecze, ale jak na to, jak młody zespół miałyśmy to każda z nas bardzo wiele nauczyła się pod okiem trenera i uważam, że zrobiła bardzo duży postęp indywidualny, a to jest dla nas bardzo ważne, bo jeżeli indywidualnie będziemy lepsze, będziemy więcej dawać drużynie – przyznała siatkarka. – Muszę przyznać, że trener Litwin bardzo indywidualnie podchodził do każdej z nas. Miałyśmy dużo analiz również indywidualnie przeprowadzonych, dlatego każda mogła zobaczyć błędy, jakieś mankamenty, które musiała poprawić i wydaje mi się, że oprócz tego, że ciężko pracowałyśmy na treningach, to była to też praca mentalna i tutaj mogę powiedzieć o sobie, że jestem bardzo zadowolona, że byłam tutaj w tym sezonie – podkreśliła Ciesielska.

źródło: 7R Solna Wieliczka - facebook, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę