Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Nadja Ninković odchodzi z ŁKS-u Commercecon

Nadja Ninković odchodzi z ŁKS-u Commercecon

fot. Michał Szymański

W przyszłym sezonie w ŁKS-ie Commercecon Łódź nie zobaczymy już środkowej Nadji Ninković. Serbska zawodniczka w polskiej lidze 73 razy blokowała swoje rywalki, zdobywając w sumie dla Łódzkich Wiewiór 232 punkty. – Dołożyła ważną cegiełkę nie tylko sportowo, ale również ze względu na swoją waleczność, ambicję i wspaniałą energię – napisano o zawodniczce na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Przed przyjściem do ŁKS-u Commercecon Łódź Nadja Ninković miała na swoim koncie pięć medali mistrzostw swojego kraju (2 złote, 2 srebrne i brązowy), dwa Puchary Serbii, cztery mistrzostwa Szwajcarii, jeden Superpuchar i cztery krajowe Puchary, a także Puchar Brazylii, trzy mistrzostwa Rumunii i dwa puchary tego kraju.Z Łódzkimi Wiewiórami serbska środkowa dołożyła do swojej bogatej kolekcji brązowy medal mistrzostw Polski. Nadja Ninković rozegrała w biało-czerwono-białych barwach 30 meczów ligowych, ale również spotkania w Pucharze Polski oraz Lidze Mistrzyń. W TAURON Lidze zdobyła 232 punkty, zaserwowała 10 asów i 73 razy zamurowała swoje rywalki. Najwięcej punktów – 14 – zdobyła w meczu przeciwko E.Leclerc Moya Radomce Radom 13 kwietnia. W rankingu najlepiej blokujących sezonu 2020/2021 Ninković zajęła wysokie 4. miejsce.

Chciałabym podziękować kibicom ŁKS-u. Dziękuję za wasze wsparcie, pasję i miłość do zespołu. Był to dla mnie jeden z najlepszych sezonów i zapamiętam go na zawsze. Dziękuję! – powiedziała zawodniczka, na koniec swojej przygody z ŁKS-em.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę