Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Młoda przyjmująca zamyka kadrę Płomienia

Młoda przyjmująca zamyka kadrę Płomienia

fot. Trans-Ann Płomień Sosnowiec

Trans-Ann Płomień Sosnowiec oficjalnie zamknął kadrę na najbliższy sezon. W ekipie pierwszoligowca doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej. W składzie z poprzednich rozgrywek pozostały tylko dwie zawodniczki i trener. Nowych siatkarek będzie aż dwanaście.

Tą dwunastą będzie siedemnastoletnia Aleksandra Wróbel, która gra na pozycji przyjmującej. W zeszłym sezonie siatkarka reprezentowała MKS Dwójkę Zawiercie, z którą zajęła siódme miejsce w mistrzostwach Polski kadetek.Aleksandra Wróbel jest 14 zawodniczką, która w sezonie 2022/2023 będzie reprezentować barwy Trans-Ann Płomień Sosnowiec.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę