Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > MKS Kalisz znowu lepszy od opolanek

MKS Kalisz znowu lepszy od opolanek

fot. Energa MKS Kalisz

UNI Opole było pierwszym sparingpartnerem kaliszanek podczas obecnego okresu przygotowawczego. W sierpniu w Arenie górą były podopieczne Jacka Pasińskiego, które wygrały 5:1. Do rewanżu na parkiecie beniaminka TAURON Ligi doszło w środę. I ponownie lepsze okazały się siatkarki MKS-u.

Środowy sparing lepiej zaczęły gospodynie, które wygrały pierwszego seta do 15. W kolejnych trzech brylowały już jednak zawodniczki z Kalisza, które zwyciężyły do 19, 22 i 29, a w całym spotkaniu 3:1.Tymczasem od piątku do niedzieli MKS będzie rywalizował w Memoriale Tadeusza Ząbka, który odbędzie się w Świdnicy. W piątek o 17:15 kaliszanki zmierzą się tam z #VolleyWrocław, w sobotę ich formę sprawdzi Joker Świecie, natomiast w niedzielę o 11:30 rywalem ekipy znad Prosny będzie gospodarz zmagań, MKS IgnerHome Volley Świdnica.

UNI Opole – Energa MKS Kalisz 1:3
(25:15, 19:25, 22:25, 29:31)

źródło: faktykaliskie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki towarzyskie, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę