Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Michał Nowakowski dołącza do toruńskich Aniołów

fot. Klaudia Piwowarczyk

Były kapitan młodzieżowej reprezentacji Polski – Michał Nowakowski to drugi przyjmujący w talii trenera Tylickiego. Nowy zawodnik Aniołów w ostatnim sezonie związany był z AZS Eco-Team Stoelzle Częstochowa.

Michał Nowakowski na swoim koncie ma m.in. mistrzostwo Europy Wschodniej oraz drugie miejsce w turnieju Nadziei Olimpijskich wywalczone z reprezentacją, której był kapitanem. Pierwsze siatkarskie kroki stawiał w Wałczu, z którego pochodzi, następnie grał w Maratonie Świnoujście, NLO SMS PZPS Spała i wspomnianym klubie z Częstochowy, z którym w ubiegłym sezonie zajął 4. miejsce w turnieju finałowym o awans do TAURON 1. Ligi.20-latek wraz z klubami, które reprezentował wywalczył ponadto medale mistrzostw Polski: brązowy w kategorii kadetów (Świnoujście) oraz srebrny w kategorii juniorów (Częstochowa).

Teraz nadszedł czas na Toruń i jestem z tego bardzo zadowolony – przyznaje Nowakowski. – Gdy nadarzyła się okazja do nawiązania współpracy, długo się nie zastanawiałem. Ambitni ludzie, którzy tworzą nasz klub z Wilfredo Leonem na czele to środowisko, w którym chcę się znajdować. Nie mogę doczekać się startu sezonu, bo jestem przekonany, że wspólnie stworzymy świetną drużynę! Już teraz chciałbym zaprosić kibiców do śledzenia naszych poczynań w mediach społecznościowych, a od października spotykamy się na hali – mówi zawodnik.

Michał Nowakowski
Data urodzenia: 11.01.2001
Przyjmujący
Numer: 11
Wzrost: 190 cm
Waga: 84 kg
Zasięg z wyskoku do ataku: 335 cm

źródło: aniolytorun.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę