Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Martyna Grajber-Nowakowska pomoże łodziankom w meczach finałowych

Martyna Grajber-Nowakowska pomoże łodziankom w meczach finałowych

fot. Michał Szymański

Przed ŁKS-em Commercecon Łódź trzecie spotkanie finałowe mistrzostw Polski. W biało-czerwono-białych barwach zobaczymy Martynę Grajber-Nowakowską, która wesprze Łódzkie Wiewióry na zasadzie transferu medycznego.

Dobiega końca intensywny sezon 2022/2023. Przed nami w TAURON Lidze już tylko mecze finałowe, w których ŁKS Commercecon Łódź mierzy się z Developresem Bella Dolina Rzeszów. Po dwóch spotkaniach jest remis 1-1 (w Łodzi 3:1 wygrał Developres, zaś w Rzeszowie 3:2 triumfowały Ełkaesianki). Dziś, 10 maja, o godzinie 17:30 w łódzkiej Sport Arenie zespoły spotkają się po raz trzeci.W barwach ŁKS-u Commercecon Łódź wystąpi Martyna Grajber-Nowakowska, która nie odmówiła byłemu klubowi pomocy w trudnym momencie. Martyna wesprze Łódzkie Wiewióry na zasadzie transferu medycznego. W sezonie 2021/2022 przyjmująca reprezentowała ŁKS Commercecon Łódź w rozgrywkach ligowych, Pucharze Polski i CEV Cup. W TAURON Lidze wystąpiła w 29 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 198 punktów, w tym 16 z zagrywki i 24 blokiem. W ekstraklasie zanotowała średnie przyjęcie na poziomie 48,17% (24,94% perfekcyjnego). Brązowy medal mistrzostw Polski zdobyty z Łódzkimi Wiewiórami był piątym krążkiem w jej karierze.

Przypomnijmy, że Martyna Grajber-Nowakowska po wywalczeniu z Wiewiórami brązowego medalu przeniosła się do Włoch, gdzie rozegrała sezon w barwach Unionvolley Pinerolo. Przyjmująca wystąpiła w 31 spotkaniach włoskiej ekstraklasy i zdobyła dla swojego klubu 230 punktów. Teraz ponownie założy biało-czerwono-białą koszulkę.

źródło: lkscommerceconlodz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę