Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Martyna Grajber: Chcemy zamknąć rywalizację o brąz w trzech meczach

Martyna Grajber: Chcemy zamknąć rywalizację o brąz w trzech meczach

fot. Michał Szymański

ŁKS Commercecon Łódź wygrał drugie starcie o brązowy medal. – Na pewno będzie to najtrudniejszy krok, z tego względu, że będzie to już trzeci mecz w krótkim odstępie czasu. Na pewno te emocjonujące pojedynki, bo zawsze derby są takie, mogą dawać się we znaki, natomiast postaramy się to na ten jeszcze jeden mecz odsunąć. Chcemy jeszcze raz zagrać swoją dobrą siatkówkę i zamknąć rywalizację o brązowy medal w trzech meczach – przyznała Martyna Grajber.

Czwartkowy mecz pomiędzy Budowlanymi, a ŁKS 3:1 wygrały podopieczne Michała Cichego. Najlepszą siatkarką wybrana została Valentina Diouf, zdobywczyni 26 oczek.Na wyróżnienie zasłużyła również Martyna Grajber, która przyjmowała z 46-procentową dokładnością. – Szczególnie w tych końcowych meczach ciężko, żeby wygrywały jednostki, trzeba pokazać zespołowość i to, kto będzie lepiej działał w kolektywie. Mam wrażenie, że to się teraz nam udało. Oczywiście Valentina przodowała, jeśli chodzi o zdobycz punktową, ale w tym meczu każda z nas dołożyła cegiełkę do wygranej – oceniła przyjmująca.

O zespołowości wspomniała również Kamila Witkowska.Przede wszystkim cieszy zwycięstwo, statystyki statystykami, ale najważniejsze jest to, jak gra cały zespół i czy przynosi to rezultaty. Mamy dwa zwycięstwa po swojej stronie i w niedzielę czeka nas kolejne spotkanie. Mecz był bardzo ciężki, trochę bez emocji, trudno nam się było wzajemnie pobudzać do pełnej aktywności i myślę, że to spowodowało, że Budowlane nas trochę w trzecim secie uśpiły, zaczęłyśmy popełniać błędy. Uważam, że jednak cały mecz był pod naszą kontrolą, widać to, że czujemy się ze sobą dobrze. Cieszę się, że cała drużyna gra i jest cały czas gotowa do tego, by podnosić poziom na boisku – skomentowała środkowa.

W niedzielę odbędzie się trzeci pojedynek i jeśli triumfuje ŁKS, wywalczy sobie brązowy medal. – Na pewno będzie to najtrudniejszy krok, z tego względu, że będzie to już trzeci mecz w krótkim odstępie czasu. Te emocjonujące pojedynki, bo zawsze derby są takie, mogą dawać się we znaki, natomiast postaramy się to na ten jeszcze jeden mecz odsunąć. Chcemy jeszcze raz zagrać swoją dobrą siatkówkę i zamknąć rywalizację o brązowy medal w trzech meczach – powiedziała Martyna Grajber.

źródło: ŁKS Łódź - YouTube, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę