Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Martyna Gorzkiewicz nową rozgrywającą Energetyka Poznań

Martyna Gorzkiewicz nową rozgrywającą Energetyka Poznań

fot. Michał Szymański

Enea Energetyk Poznań kompletuje skład na sezon 2021/2022. Rozgrywającą poznańskiego zespołu została Martyna Gorzkiewicz, która ostatni sezon spędziła na parkietach ekstraklasy w drużynie Jokera Świecie. W zespole na kolejny rok pozostaną: środkowa Emilia Oktaba i przyjmująca Weronika Fojucik. 

20-letnia zawodniczka w poprzednim sezonie reprezentowała klub w TAURON Lidze – Joker Świecie, a w poprzednich latach występowała w MKS-ie Łańcut, San Pajdzie Jarosław, UKS-ie Szóstka Mielec oraz Stali Mielec. – Dołączyłam do Enea Energetyka Poznań, ponieważ będę miała możliwość rozwoju siatkarskiego oraz świetne warunki do pracy. Cieszę się, bo koncepcja zespołu jest bardzo ciekawa i już nie mogę doczekać się pierwszych treningów – mówi Martyna Gorzkiewicz.Zespół Energetyka opuściły po sezonie Klaudia Świstek (PWSZ Tarnów), Oriana Miechowicz (MKS Kalisz) oraz Pola Nowakowska i Izabela Klekot. W zespole na kolejny rok pozostaną środkowa Emilia Oktaba i przyjmująca Weronika Fojucik. Martyna Gorzkiewicz jest pierwszą nową siatkarką ogłoszoną przez klub z Poznania.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: energetykpoznan.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę