Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Schamlewski na dłużej w Stali Nysa

Mariusz Schamlewski na dłużej w Stali Nysa

fot. Stal Nysa (Facebook)

Stal Nysa ogłosiła kolejne przedłużenie kontraktu – w klubie pozostaje środkowy Mariusz Schamlewski. Będzie to trzeci sezon zawodnika w barwach Stali Nysa. – To będzie dla mnie już trzeci rok w Nysie. W pierwszym sezonie udało nam się awansować do PlusLigi, w drugim sezonie walczyliśmy o utrzymanie, a w kolejnym mamy zamiar osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Cieszę się że mogę być częścią tej drużyny – skomentował.

Mariusz Schamlewski trafił do Stali Nysa przed sezonem 2019/2020 z pierwszoligowego Norwida Częstochowa. W mijającym sezonie popularny „Szabla” wspomagał drużynę w czternastu spotkaniach (30 setów), zdobywając przy tym 36 punktów.To będzie dla mnie już trzeci rok w Nysie. W pierwszym sezonie udało nam się awansować do PlusLigi, w drugim sezonie walczyliśmy o utrzymanie, a w kolejnym mamy zamiar osiągnąć jeszcze lepszy wynik. Cieszę się że mogę być częścią tej drużyny – skomentował Schamlewski.

Przypomnijmy, że wcześniej kontrakty ze Stalą Nysa przedłużyli Marcin Komenda, Wassim Ben Tara, Patryk Szczurek, Moustapha M’Baye, Maciej Zajder i Michał Ruciak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: Stal Nysa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę