Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Waliński: Potrzeba nam teraz jak najwięcej gry

Marcin Waliński: Potrzeba nam teraz jak najwięcej gry

fot. Klaudia Piwowarczyk

W minionym tygodniu Cuprum Lubin rozegrało mecze sparingowe z zespołami Stali Nysa i MKS-u Będzin. To był dla nich czas na sprawdzenie swoich możliwości na etapie trzech tygodni przed startem PlusLigi. – Oceniając moment, w którym jesteśmy, wygląda to nad wyraz dobrze – mówi przyjmujący Marcin Waliński. 

W pierwszym dniu Cuprum zmierzyło się z pierwszoligową drużyną z Będzina. – MKS ma wielkie aspiracje, by wrócić do PlusLigi. Zbudowali w tym sezonie zupełnie nową drużynę. My jednak jako zespół, grający w najwyższej lidze, skupiamy się na sobie. Nieważne, kto stoi po drugiej stronie siatki. My musimy dać maksimum swoich możliwości, by pokazać najlepszą wersję naszej gry – komentuje przyjmujący.Waliński, spytany o podsumowanie sparingów i etap przygotowań, jest pozytywnie nastawiony. – Mamy nowy zespół i potrzeba nam jak najwięcej grania, by zrozumieć się na boisku. Ale już teraz mogę powiedzieć, że widać tego zalążki. Aktualnie jesteśmy w ciężkim treningu. Nasza gra nie wygląda jeszcze tak, jak docelowo ma wyglądać, ale od tego jest okres przygotowawczy. Oceniając moment, w którym się znajdujemy, to wygląda to nad wyraz dobrze. W obydwóch meczach byliśmy skupieni na sobie, nie graliśmy w emocjach i nie popełnialiśmy prostych błędów. Mały problem stwarzała nam zagrywka, bo tam mamy jeszcze dużą rezerwę, ale pozostałe elementy wyglądały naprawdę przyzwoicie. Oczywiście jeszcze sporo pracy przed nami – mówi Marcin Waliński.

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę