Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maja Tokarska przedłużyła kontrakt z Legionovią

Maja Tokarska przedłużyła kontrakt z Legionovią

fot. www.tauronliga.pl

Doświadczona środkowa bloku, 61-krotna reprezentantka Polski Maja Tokarska przedłużyła kontrakt i na trzeci sezon z kolei związała się z DPD IŁCapital Legionovią. Wychowanka Gedanii Gdańsk grała wcześniej między innymi w takich klubach jak Igor Novara, Atom Trefl Sopot, Beskitas Stambuł czy japońskie Hisamitsu Springs. Mierzy 193 centymetry wzrostu, a w ekipie trenera Alessandro Chiappiniego występuje od 2019 roku.

– Bardzo cieszę się, że zostaję w Legionowie. Czuję się tutaj jak w domu i już nie mogę się doczekać trzeciego sezonu w barwach DPD IŁCapital Legionovii– powiedziała zadowolona środkowa po podpisaniu kontraktu.– Maja to dla nas ważna zawodniczka. Mamy w klubie kilka młodych talentów na jej pozycji, które powinny stawiać ją sobie za wzór – skomentował prezes Konrad Ciejka.

Zobacz również:
Karuzela transferowa  Tauron Ligi w sezonie 2021/2022

źródło: dpd.legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę