Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Zajder zostaje w Stali Nysa

Maciej Zajder zostaje w Stali Nysa

fot. Stal Nysa

Stal Nysa odkrywa kolejne kadrowe karty na sezon 2021/2022. Po tym, jak klub poinformował o przedłużeniu kontraktów z Patrykiem Szczurkiem i Moustaphą M’Bayem, kolejnym zawodnikiem, który wciąż będzie reprezentował żółto-niebieskie barwy jest Maciej Zajder.

Nadchodzący sezon będzie czwartym, który środkowy spędzi w Nysie. Maciej Zajder trafił do klubu przed srebrnym sezonem 2018/2019 z zespołu Aluronu Virtu Warta Zawiercie. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Indykpolu AZS Olsztyn oraz AZS-u Politechniki Warszawskiej. W mijających rozgrywkach rozegrał 10 spotkań (28 setów), zdobywając 44 punkty. Zajder może pochwalić się także statuetką MVP, którą zdobył w zwycięskim spotkaniu z PGE Skrą Bełchatów.– Bardzo cieszę się, że będę reprezentował żółto-niebieskie barwy w przyszłym sezonie. Nysa będzie pierwszym miastem, w którym spędzę cztery lata, poza moim macierzystym klubem – Skrą Bełchatów. Mam bardzo dużo miłych wspomnień do tej pory i mam nadzieję, że ten kolejny sezon tych wspomnień na przyszłość przysporzy jeszcze więcej – powiedział środkowy Stali Nysa.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę