Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maciej Naliwajko opuścił szeregi Stali

Maciej Naliwajko opuścił szeregi Stali

fot. Piotr Marchwiński Stal Nysa

Krótko trwała przygoda Macieja Naliwajko ze Stalą Nysa. Doświadczony przyjmujący po kilku miesiącach spędzonych w ekipie z Opolszczyzny będzie musiał szukać nowych wyzwań, bowiem nie zagra już w niej w przyszłym sezonie.

Trwa przebudowa Stali Nysa. W nowym sezonie w jej składzie nie będzie Macieja Naliwajko, który do drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Stelmacha dołączył w połowie poprzedniego sezonu. Wówczas zastąpił Zbigniewa Bartmana, który rozwiązał kontrakt ze Stalą. Naliwajko do Nysy przeniósł się z Olimpii Sulęcin. Wcześniej występował między innymi w AGH AZS Kraków, Gwardii Wrocław, MKS-ie Andrychów, GKS-ie Katowice, Morzu Bałtyk Szczecin, Pekpolu Ostrołęka i GTPS-ie Gorzów Wielkopolski.W zespole z Nysy Naliwajko zaliczył debiut w PlusLidze. Wystąpił w dwóch meczach – z Aluronem CMC Warta Zawiercie oraz MKS-em Będzin. Zdobył w nich 7 punktów – wszystkie w ataku, w którym jego skuteczność wyniosła niespełna 37%. Wcześniej w sezonie 2020/2021 dla Olimpii zdobył 123 punkty, występując w 17 spotkaniach rundy zasadniczej. Wówczas 8 razy punktował w polu serwisowym, 14 w bloku, a 101 oczek wywalczył w ataku, w którym jego skuteczność wyniosła 33%.

Mimo że nie miał zbyt wielu okazji do gry w elicie, to nie żałuje decyzji związanej z przenosinami do Nysy. – Jestem bardzo zadowolony, że mogłem dołączyć do Stali. Mimo że była to krótka znajomość, zyskałem nowe doświadczenia i wspomnienia. Zdążyłem zaliczyć debiut w PlusLidze, co na pewno sprawi, że nigdy nie zapomnę o tym okresie mojej siatkarskiej przygody – stwierdził Maciej Naliwajko.

Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2021/2022

źródło: opr. własne, Stal Nysa - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę