Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Żygadło trenuje z Trentino Volley

Łukasz Żygadło trenuje z Trentino Volley

fot. KPS Stocznia Szczecin

Jak poinformowało Trentino Volley, z drużyną trenuje obecnie Łukasz Żygadło. Polski rozgrywający w przyszłym sezonie zagra w lidze katarskiej, jednak przed wyprawą do Azji poprosił swój były klub o możliwość wspólnych treningów.

Łukasz Żygadło był zawodnikiem Trentino Volley w latach 2008–12 i 2014–15. Rozegrał w barwach tego klubu 191 oficjalnych meczów i zdobył 11 tytułów; m.in. trzykrotnie wygrał Ligę Mistrzów (2009, 2010, 2011).W przyszłym sezonie polski rozgrywający zagra w lidze katarskiej. Poprosił jednak swój były klub o możliwość uczestniczenia przez tydzień w treningach, a trener Angelo Lorenzetti wyraził na to zgodę.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę